منو
X

تصویر
دکتر زهرا علمی رانکوهی
آسیب شناسی دهان، فک و صورت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر زهرا علمی رانکوهی متخصص دندانپزشکی جراحی دهان، فک و صورت و دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در کنکور سراسری تجربی در رشته دندان پزشکی پذیرفته شدم و توانستم دکترای حرفه ای خود را در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی دریافت کنم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود در رشته تخصص جراحی دهان، فک و صورت پذیرفته شدم و موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم. در حال حاضر به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مشغول به کار درمان هستم و هم اکنون در سمت استادیاری دانشگاه مشغول به کار می باشم. فضای آکادمیک با گرفتن بخشی مهمی از زمان اساتید آن ها را از تما وقت کار طبابت به دور نگه می دارد. اما مزیت هایی را این فضا با خود به همراه دارد. ادر اختیار داشتن فضایی در جهت انجام دادن کار های تحقیقاتی و مطالعه بیشتر در مورد مسائل دندان پزشکی باعث می شود به نتایج تاثیر گذاری در این علم دست پیدا کنیم و بتوانیم قدم های مهم و تاثیر گذاری در این شاخه برداریم. این هم راستا و هم سو با امر طبابت می باشد زیرا با بدست آوردن نتایج جدید می توان کار طبابت و درمانی را با علم و تخصص بیشتر و با درایت تر انجام داد. انجام این تحقیقات جدید و نشر آن ها در مجلات معتبر خارجی و داخلی و یا شرکت کردن در کنفرانس ها و سمینار ها با خود به همراه دارد که این خود سبب می شود که با دیگر تحقیقات دانشمندان و محققان این زمینه می توان بیشتر آشنا شد و از این تجربیات و یافته های جدید به نحو احسن بهره گرفت و مسائل و نایافته ها در امر درمانی را با روشن کردن این چراغ ها تبدیل به امری ممکن نمود. همان گونه که مستحضر می باشید کاربرد تکنولوژی در دنیای امروز امری اجتناب نا پذیر در علم دندان پزشکی و در درمان بیماری هاست و در صورتی که دندان پزشکی از این امر مستثنی باشد کار درمانی را تا درصدی نمی تواند آن گونه که شایسته است انجام دهد. بنابراین شناخت تکنولوژی نیز امری ضروری می باشد. از این منظر بنده با به کار گیری تکنولوژی روز در درمان بیماری های دندان و دهان تمامی سعی و تلاش خود را در جلب رضایت شما مراجعین عزیز می نمایم. امیدوارم شما مراجعین محترم از خدمات دندان پزشکی بنده و همکاران در مطب رضایت کامل را داشته باشید و همواره سلامتی شما آرزوی بنده و کادر درمانی بنده می باشد. من همیشه توضیحات را در اولین دیدار و ملاقات با مراجعین و بیمار خود ارائه می دهم تا آن ها در مورد نحوه درمانی خود بهتر آشنا گردند و این به عنوان بخشی از روش درمانی من محسوب می شود. من همواره تلاش خود را بر آن داشته ام که با بهره گرفتن از فضای خوب و کاملا آرام در کلینیک درمانی خود استرس و اضطراب های ناشی از درمان را از مراجعین خود دور نمایم. در اینجا می خواهم توضیحاتی در ارتباط با لثه پریودنتیت برای شما گرامیان ارائه دهم.
لثه پریودنتیت: چنان چه لثه به پریودنتیت مبدل شود، به این معنی می باشد که در میان لثه و دندان جیب های پریودنتال شکل می گیرد. گذر زمان در این پاکت های کیسه ای سبب می گردد که ظرفیت این کسیه افزایش یابد و در نتیجه میزان باکتری های بیشتری را در خود جمع نماید. آسیب های پریودنتیت به دهان، دندان و لثه: باکتری هایی که در این کیسه ها وجود دارد به مرور زمان باعث می شود که استخوان هاریال لثه ها و نیز دیگر بافت هایی که از دندان ها حمایت می کنند از میان روند و در نهایت سبب از میان رفتن دندان می شود. پریودنتیدیس قادر است به استخوان هایی صدمه برساند که از دندان ها و نگه داشتن آن در دهان حمایت می کنند. در بیشتر مورد ها، التهاب لثه قادر است قسمتی از دندان ها را پوشش دهد و سبب از میان رفتن مثلث های تو خالی در میان دندان ها شود. درمان پریودنتیت: جهت درمان پریودنتیت، در مرحله نخست، علاوه بر این که می بایست مطالعه ای میکروبیولوژیکی انجام شود و اندازه گیری های ویژه صورت بگیرد، می بایست یک برنامه ریزی و مقیاس گذاری ریشه انجام شود. زمانی که بیماری کاملا بهبود پیدا کرد در راستای اطمینان خاطر از این موضوع که دوباره این بیماری بازگشت مجدد نداشته باشد بیشمار می بایست تحت نظر پریودنتیست دستور العمل های بهداشتی را در خانه رعایت نماید و آن ها را به کار بندد. به صورت معمول، درمان پریودنتال کافی است اما اگر مشکل در مرحله پیشرفته است، می بایست به جراحی پریودنتال متوسل شد. چنان چه مشکلات دندان و لثه دارید حتما با یک متخصص بیماری های لثه و یا با متخصص آسیب شناسی دهان و دندان مراجعه نمایید و تا با انجام معاینات لازم از پیشرفت بیماری جلوگیری و ان ها را درمان نمایید. شما عزیزان در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدمات بنده در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک دولتی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی بیماری های دهان، فک و صورت
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر زهرا علمی رانکوهی تشخیص بیماری های دهان، فک و صورت متخصص دندانپزشکی بیماری های دهان، فک و صورت (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی بیماری های دهان، فک و صورت.  
تخصص ها
  • دندانپزشک
قرار ملاقات
دوشنبه و چهارشنبه
تصویر
دکتر زهرا علمی رانکوهی
آسیب شناسی دهان، فک و صورت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر