منو
X

تصویر
دکتر زهرا عطایی
آسیب شناسی دهان، فک و صورت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر زهرا عطایی متخصص دندان پزشکی بیماری های دهان و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم. بنده در سال ۱۳۷۰ تحصیلات متوسطه خود را تمام کردم و پس از آن با شرکت در کنکور سراسری رشته تجربی در رشته دندان پزشکی در سال ۱۳۷۰ در دانشگاه علوم پزشکی مشهد پذیرفته شدم. سپس دکترای عمومی خود را از دانشکده دندان پزشکی دانشگاه مشهد در سال ۱۳۷۶ کسب کردم و بدون وقفه در سال ۱۳۷۶ در کنکور دوره تخصص، دوره تخصص خود را در رشته بیماری های دهان آغاز کردم و بورد تخصصی خود را در سال ۱۳۷۹ با کسب رتبه ۳ سوم به اتمام رسانیدم. در سال ۱۳۷۹ به عنوان استادیار دندان پزشکی گروه بیماری های دهان در دانشکده کرمان مشغول به فعالیت شدم و در سال ۱۳۸۷ با ارتقای درجه علمی خود به درجه دانشیاری تا هم اکنون همچنان به امر تدریس مشغول می باشم. من کتاب و ترجمه کتاب را در کارنامه کاری و پژوهشی خود دارم و به عنوان داور برای مقالات در مجلات همکاری می کنم و مقالات بسیاری در حوزه تخصصی رشته خود در مجلات معتبر علمی داخلی و خارجی ارائه داده ام. بنده به کار و فعالیت به عنوان مدرس بسیار علاقمند هستم و تلاش کردم پس از پایان تحصیلات خود کار تدریس و پژوهش را به پایان نرسانم و بیش تر از قبل به این امر بپردازم. شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر که درج شده است با من در تماس باشید. من و همکارانم نهایت سعی خود را در جهت بهبود حال شما و ارائه بهترین نتیجه درمانی برای شما عزیزان انجام می دهیم. امید است لبخند رضایت همیشه بر لبان زیبای شما بنشیند.
یکی از حوزه های تخصصی در علم دندان پزشکی مشخص کردن ناهنجاری ها و بیماری های بافت های نرم و سخت دهان است. امکاان دارد این بیماری ها به حفره دهان مربوط باشد و یا به یک بیماری عمومی مرتبط باشد و علائم این بیماری در قسمت دهان خود را نشان داده است. متخصصان که در شاخه بیماری های دهان و فک و صورت فعالیت می کنند این موراد را مرود بررسی خود قرار می دهند و در جهت رفع و درمان این بیماری ها به صورت تخصصی درمان هایی را به بیمار ارائه می دهند. بین تخصص «بیماری های دهان وفک و صورت » و «جراحی دهان فک و صورت» دارای تفاوتی اصلی و مهمی وجود دارد و آن درمان بیماری های مرتبط با استفاده از روش هایی به غیر از روش جراحی می باشد. گرچه در بسیاری موارد نیز متخصص بیماری های دهان و فک و صورت جهت تشخیص و درمان ضایعات به درمان های جراحی و درمان های لیزر می پردازد.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک دولتی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندانپزشکی بیماری های دهان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر زهرا عطایی متخصص دندانپزشکی بیماری های دهان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندانپزشکی بیماری های دهان.
تخصص ها
  • دندانپزشک
تصویر
دکتر زهرا عطایی
آسیب شناسی دهان، فک و صورت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر