منو
X

تصویر
دکتر زهرا ظهری
فوق تخصص جراحی لثه
(4)
آمار این متخصص
(4) رای
100%

دقت

20%

مفید بودن

80%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر زهرا ظهری متخصص دندانپزشکی جراحی لثه و ایمپلنت های دندانی (پریودانتیکس) دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در کنکور سراسری تجربی در رشته دندان پزشکی پذیرفته شدم و توانستم دکترای حرفه ای خود را در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی دریافت کنم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود در رشته تخصص جراحی لثه (پریودانتیکس) پذیرفته شدم و موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم. در حال حاضر به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مشغول به کار درمان هستم و در حال حاضر در سمت استادیاری دانشگاه مشغول به کار می باشم. بسیاری این تفکر را دارند که زمانی را که ما دندان پزشکان مدرس در دانشگاه سپری می کنیم امکان دارد به پیشرفت کاریمان لطمه بزند و ان طور که باید با طرح درمانی و بیماران خاص روبرو نمی شویم. در جواب تفکر چنین عزیزانی می بایست بگویم که این فکری نادرست است و از ان جا که هر استاد دانشگاهی با ورود خود به فضای آکادمیک در واقع علاقه به پزوهش و تحقیق را تضمین کار خود می داند در نتیجه با انجام پژوهش و تحقیقات جدید دانش خود در کار درمانی اش را افزایش می دهد و این تنها نیست بلکه با ارائه تحقیقات و پژوهش های خود در مجلات معتبر علمی و سمینار ها و کنفرانس ها با دانش روز دندان پزشکی بیشتر اشنا می شویم و در سمینار ها همان گونه که می دانید از آخرین تحقیقات هر پژوهشگری با خبر می شویم و از این طریق هم بر دانش علمی خود افزوده ایم هم می توانید آن را در کار درمانی خود به کار بندیم و هم این اطلاعات جدید را به دانشجویان خود انتقال دهیم زیرا آنان اینده سازان این علم و راه گشای این علم در سال های آتی می باشند. از طرفی شناخت تجهیزات به روز نیز بسیار مهم است و به کار بستن آن ها در درمان امری واجب و ضروری در زمان حاضر می باشد زیرا درمان دندان بدون داشتن تجهیزات لازم در برخی از موارد امکان پذیر نمی باشد زیرا برخی از درمان ها با چشم مسلح امکان پذیر نمی باشد و در نتیجه دانش دندان پزشک و مهارت وی یک طرف و به کار گیری از تجهیزات به روز دندان پزشکی نیز در کلینیک دندان پزشکی خود یک طرف ماجرا محسوب می شود. بنده و کلیه همکاران خود در مطب تمام سعی خود را جهت جلب رضایت شما انجام می دهیم تا با درمانی بدون درد و در محیطی آرامش بخش توسط بنده و کادر مجرب و آموزش دیده ام رضایت خاطر شما را جلب نماییم، امید است همیشه سلامت و تندرست باشید. شما عزیزان با مراجعه به متخصص پروتز های دندانی می توانید دندان های سالم و زندگی سالمی را تجربه کنید. در این جا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با جراحی لثه برای شما بزرگواران ارائه دهم.
نگهداری یا خارج کردن دندان عقل: اولین زمان برای رشد کردن دندان عقل در حدود بازه سنی بیست سالگی و در واقع اوایل دوره نوجوانی می باشد و بدین جهت نیز دندان عقل نام گرفته است زیرا اعتقاد داشته اند در این هنگام که فرد عاقل می شود دندان های عقل نیز رشد پیدا می کند. مدل های گوناگونی از دندان های عقل موجود هستند که به چند دسته تقسیم می گردند: ۱- به شکل کاملا روییده و در تماس با دندان های فک مقابل: چنان چه دندان عقل به صورت کامل رشده کرده است و نیز دندان عقل مقابل ان نیز با سلامت و کامل رشد نموده است احتیاجب به خارج کردن دندان عقل از دهان نمی باشد و می تواند در دهان باقی بماند. ۲- دندان عقل نیمه نهفته: در این حالت است که دندان از زیر لثه بیرون می زند اما هنوز به طور کامل رشد نکرده است و امکان دارد در تماس با دندان فک مقابل باشد یا نباشد. اگر این وضعیت دیده شود فرد می بایست تصاویر رادیوگرافی از دندان های خود تهیه کند و بر پایه این مسائل که ابتدا سن بیمار چند است و آیا ممکن رشد دوباره دندان وجود دارد یا نه تصمیم هایی اتخاذ می گردد. ۳- دندان نهفته در بافت نرم یا لثه مشابه دندان عقل نیمه رویش شده با آن برخورد خواهد شد. چنان چه که سن بیمار در بازه سنی ۲۴ تا ۳۰ سالگی قرار گرفته باشد تشخیص داده می شود که دندان امکان رشد کردن ندارد. به همین علت صحیح تر آن می باشد که پیش از علامت دار شدن آن را از دهان خروج کرد. ۴- دندان نهفته در بافت سخت یا استخوان: چنان چه که دندان به صورت کامل دچار نهفتگی شده است و به صورت کامل در استخوان قرار دارد به آن دست نمی زنیم و تنها هر سال به صورت بررسی وضعیت تصاویر رادیوگرافی از آن ناحیه گرفته می شود تا هنگامی که علامت دار شود. در این هنگام می بایست با انجام عمل جراحی آن را خارج کرد. بهترین هنگام در جهت خروج این نوع از دندان های عقل زیر سن سی سالگی و ترجیحا در سنین بین بیست تا بیست و چهارسالگی می باشد.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی جراحی لثه و ایمپلنت های دندانی (پریودانتیکس)
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر زهرا ظهری متخصص دندانپزشکی جراحی لثه و ایمپلنت های دندانی (پریودانتیکس) (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی جراحی لثه و ایمپلنت های دندانی (پریودانتیکس).
تخصص ها
تصویر
دکتر زهرا ظهری
فوق تخصص جراحی لثه
(4)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر