منو
X

تصویر
دکتر راضیه جباریان
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر راضیه جباریان متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم. بنده علاوه بر کار طبابت به عنوان فعالیت حرفه ای خود به امر تدریس و پژوهش در دانشگاه نیز مشغول به فعالیت می باشم و تلاش کرده ام همواره از محیط آکادمیک دانشگاه دور نباشم و در این راستا در دانشگاه علوم پزشکی به عنوان استادیار و عضو هیئت علمی مشغول به امر تدریس و پرورش دانشجویان رشته دندان پزشکی می باشم. در اینجا قصد دارم جهت آشنایی والدین توضیحاتی در ارتباط با روند کار بریج دندان کودکان در دندان پزشکی کودکان به والدین گرامی ارائه دهم. بنده هم چون سایر همکارانم در حوزه داندان پزشکی کلیه معاینات مربوط به این حوزه و درمان در این خصوص را انجام می دهم.
روند کار در بریج دندان کودکان به چه صورت می باشد ؟ جهت درمان دندان در روش بریج بدین شکل است که مدت زمان لازمه برای این درمان در اکثر مواقع به دو جلسه ملاقات دندان پزشک کودکان احتیاج می باشد. در جلسه اول دندانپزشک متخصص کودکان نخست از دو سمت فضای خالی را آماده می نماید و مینا و عاج دندان را جهت قرار گیری روکش برای دندان می تراشد. نظر به این که جهت قرار گرفتن بریج در دندان به مهارت و دقت و تمرکز دندان پزشک بسیار لازم می باشد در نتیجه در انتخاب دندان پزشک متخصص کودکان دقت لازم را به کار بگیرید. بریج دندان می بایست با دیگر دندان ها مطابقت داشته باشد تا ایجا نا هماهنگی در فک و دیگر دندان را ایجاد نکند. دندانپزشک متخصص کودکان جهت اجتناب از نا هماهنگی در بریج های دندان برای کودکان از بریج های موقت به همین دلیل استفاده می نماید و سپس در اخر بریج دندان نهایی را در دهان کودک جایگذاری می کند. برای ساخت بریج دندان کودکان از چه موادی استفاده می کنند؟ امروه جهت ساخت بریج دندان از دو نوع مواد استفاده می شود، از فلزات گران بها مانند طلا و فلزات غیر گران بها هم چون پرسلاین استفاده می گردد. هر دوی این دو نوع مواد چه به لحاظ ساختاری و نیز مقاومتی می توانند عملکرد بسیار قابل توجهی را از خود داشته باشند. در حال حاضر استفاده از بریج دندان از جنس پرسلاین در میان افراد دیده می شود و ظلا و سایر فلزات گرانبها به دلیل افزایش قیمت کمتر و مگر به درخواست افراد ساخته شود. جهت بریج دندان کودکان حداکثر چه مقدار طول عمر را می توان در نظر گرفت؟ جهت افزایش طول عمر و کارکرد در بریج دندان رعایت کردن اصول بهداشتی دهان و دندان بسیار موثر می باشد. اما اگر به صورت کلی بخواهیم میزان ماندگاری بریج دندان را در دهان کودکان تخمین بزنیم می توان گفت ماندگاری بریج حداقل ۱۰ سال می باشد. حال سوال ایجاست که با رعایت چه نکاتی می توانیم طول عمر بریج دندان را افزایش دهیم؟ با استفاده از نخ دندان در کنار مسواک زدن آن هم حداقل دو بار در روز می توان به میزان قابل توجهی از بروز و گسترش پوسیدگی در دندان و بیماری های لثه جلوگیری به عمل آورد. بهتر ان است که دندان پزشک متخصص کودکان پیش از آن که کار بریج را برای کودک انجام دهد دیگر دندان های کودک را از لحاظ سالم بودن مورد معاینه قرار دهد تا پوسیدگی دندان و بیماری های لثه مشخص شود و این علائم در پروسه درمان و نیز در سلامت سایر دندان ها تاثیر نگذارد. هزینه ای که برای بریج دندان کودکان احتیاج می باشد چه مقدار می باشد؟ هزینه بریج به صورت مشخصی نمی باشد و بر اساس موارد متفاوتی مورد سنجش واقع می شود و نمی توان به صورت دقیق آن را بیان نمود. از جمله عواملی که می تواند در میزان هزینه بریج دندان کودکان تاثیر گذار باشد شامل: موقعیت مطب دندانپزشک کودکان، دیگر درمان های مورد احتیاج مانند، عصب کشی، پر کردن دندان ها و… مهارت و تجربه دندانپزشک متخصص کودکان، مواد استفاده شده که برای ساخت بریج دندان احتیاج است سطح پوشش بیمه ای که استفاده می شود، در میزان هزینه بریج دندان دخیل می باشند. در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدماتم در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر راضیه جباریان متخصص دندانپزشکی کودکان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی کودکان.  
تخصص ها
  • دندانپزشک کودک
قرار ملاقات
همه روزه از شنبه تا پنجشنبه
تصویر
دکتر راضیه جباریان
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر