منو
X

تصویر
دکتر داوود عبدالهی
ارتودنسی
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر داوود عبدالهی هستم که تحصیلات دبیرستانی را در دبیرستان البرز تهران به اتمام رسانیدم و بعد از بدست آوردن رتبه ی ۲۰۷ در آزمون سراسری گروه تجربی، تحصیلات دانشگاهی خود را در سال ۱۳۷۱ در رشته‌ی دندانپزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران شروع کردم و با رتبه‌ی اول و ممتاز فارغ‌التحصیل شدم. سپس بلافاصله با بدست آوردن رتبه‌ی اول در آزمون‌های سراسری پذیرش دستیاری در اسفند ماه سال ۱۳۷۷ خورشیدی دوره‌ی بورد تخصصی ارتودنسی را در دانشگاه تهران شروع کردم توانستم این دوره را با موفقیت به اتمام برسانم. در سال ۲۰۰۱ میلادی و در حین گذراندن دوره‌ی تخصصی با شرکت در امتحانات National board آمریکا (Part I و Part II) موفق به دریافت بورد ملی آمریکا در رشته‌ی دندانپزشکی شدم. در کنار کار طبابت از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۴ به مدت حدود ۲ سال عضو هیأت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه رفسنجان در سمت مدرس دانشگاه به تدریس اشتغال داشتم و بعد از آن به فعالیت درمانی در کلینیک‌های معتبر در تهران مشغول شدم. نیز در سال ۲۰۰۸ میلادی با بدست اوردن موفقیت در آزمون تخصصی ارتودنسی در کشور امارات متحده عربی فعالیت طبابت خود را در شهر دبی آن کشور شروع نمودم که تا الالن نیز ادامه دارد. از زمان آغاز فعالیت درمانی در رشته‌ی تخصصی ارتودنسی تا زمان حال حدود بیش از ۲۰۰۰ بیمار را با ناهنجاری‌های متعدد توسط بنده با موفقیت تحت درمان قرار گرفته‌اند و بعد تمام شدن روند درمان با لبخندی زیبا و چهره ای موثر و بشاش اعتماد به نفس بالاتری از برخورد با جامعه پیدا کرده اند و این بهنترین دستاورد برای بنده و کادر درمانی من است.
بنده در مرکز تخصصی ارتودنسی خود تلاش کرده ام تا با استفاده از تجربه‌ی طولانی که مدت ها در زمینه درمان‌های تخصصی ارتودنسی کسب کرده ام و با استفاده از پیشرفته‌ترین و به روز ترین روش‌ها و تجهیزات حال حاضر دنیا در جهت ارائه تمامی درمان‌های تخصصی ارتودنسی آماده شده است و با بالاترین کیفیت در محیطی آرام و دل‌نشین و مصفا تاسیس شده است بنده آماده ارائه‌ی خدمات به بیماران گرانقدر می‌باشم. همیشه تاکید بنده به پرسنل خود و کلیه کادر درمانی حاضر در کلینیک دندانپزشکی براین بوده است که شأن و منزلت مراجعه کنندگان را رعایت نمایند و آن را از اصول مورد تاکید مجموعه بدانند به ‌طوری‌که این رعایت شان و منزلت در طراحی دکوراسیون نیز برای ما مهم و دارای جایگاه بوده و در آن سعی کرده ایم تا محیطی زیبا و پر انرژی برای پذیرایی از مراجعه کنندگان فراهم شود. نیز تلاش شده است تا با انتخاب کادر درمانی مناسب و مجرب و انجام آموزش‌های پی در پی، درمان ارتودنسی برای بیماران عزیز به تجربه ای دلنشین و لذت بخش مبدل شود.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص اندودونتیست
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
  • کلمات کلیدی دکتر داوود عبدالهی، دندانپزشک، دکتر داوود عبدالهی متخصص اندودنتیست درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، ارتودنسی نامرئی ،درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، جراح و دندانپزشک، دکتر داوود عبدالهی استاد دانشگاه، دکتر داوود عبدالهی هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ، دکتر داوود عبدالهی متخصص اندودونتیست.
تخصص ها
تصویر
دکتر داوود عبدالهی
ارتودنسی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر