منو
X

تصویر
دکتر داوود زارع
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر داوود زارع متخصص جراحی لثه و کاشت ایمپلنت و دارای بورد تخصصی در دندان پزشکی می باشم. بنده در کلینیک دندان پزشکی آراد در شهر یزد مشغول به کار می باشم. این کیلینک یکی از تخصصی ترین کلینیک های تخصصی دندان پزشکی می باشد که انواع تخصص ها در آن جمع شده اند و همگی در کنار یکدیگر با مشورت با هم درمان های بهتری را نیز می توانید انجام دهیم. بنده افزون بر مشاوره های تخصصی، درمان های زیر را در کلینیک دندان پزشکی آراد انجام می دهد که شامل: جراحی و کاشت ایمپلنت، جراحی دندان های عقل نهفته و نیمه نهفته، جراحی لثه، جراحی افزایش طول تاج دندان، جراحی های زیبایی برای اصلاح طرح لبخند از وظایف بنده در این کلینیک دندان پزشکی می باشد.
قبل از انجام ایمپلنت استحکام لثه ها و سالم بودن آن ها بسیار دارای اهمیت می باشد. جهت انجام ایمپلنت سلامت لازم در دهان و دندان و استخوان فک ها جهت نگه داشتن ایمپلنت بسیار مهم می باشد. برای این کار در ابتدای امر لثه فرد معاینه می شود تا مشکلات مربوط به لثه و بیماری های مرتبط با لثه مشخص شود و در نهایت برنامه نهایی درمانی اجرا شود. با رعایت بهداشت دهان و دندان مانند مسواک زدن دو بار در روز و استفاده از نخ دندان از بروز بیماری های لثه به سادگی می توان اجتناب ورزید و دیگر به این مشکلات دچار نشد. بنابراین وجود لثه سالم برای امر ایمپلنت شرط لازم می باشد و به همین خاطر اگر شخصی دچار بیماری های لثه می باشد می بایست ابتدا لثه توسط دندان پزشک متخصص درمان شود و سپس به کاشت ایمپلنت اهتمام ورزد. ایمپلنت به صورت پیچی از جنس فلز تیتانیوم می باشد که در درون استخوان فک جای می گیرد و این قسمت با تحریک استخوان فک به عنوان ریشه دندان عمل می کند. ایمپلنت ها با بافت دندان بسیار سازگار می باشد و همین ویژگی باعث می شود تا همچون یک دندان طبیعی و ثابت عمل کند و مانند دیگر دندان ها می توانید به آن برسید. این ویژگی ها که آن را مشابه یک دندان زبیعی کرده همچون غذا خوردن به صورت راحت، لبخند زدن، صحبت کردن می باشد و با انجام فعالیت های روزمره بدون هیچ گونه نگرانی برای از دست دندان این دندان رفتار و عمل کنید. اما در مورادی یکسری از افراد از انجام ایمپلنت ترس دارندف اگر شخصی این ترس را در درون خود داشته باشد می تواند از ایمپلنت دیجیتال و ایمپلنت بدون جراحی و خونریزی را انجام دهد که به هیچ وجه درد و خونریزی ندارد.
ایمپلنت دندان ها پیچ هایی هستند که در فک بالا یا پایین قرار داده می شوند و این پیچ به عنوان ریشه دندان عمل می کند و تا مدتی بعد به فک ها جوش می خورد. ایمپلنت ها از جنس تیتانیوم می باشد که این ماده با بدن بسیار سازگار می باشد و بدون ایجاد هیچ گونه آلرژی و حساسیت در بدن به فک ها جوش می خورد. در افرادی که سیگار می کشند این عاملی خطرناک برای ایمپلنت دندانی می باشد. در مطالعاتی که صورت گرفته است نشان می دهد که مقدار شکست ایمپلنت در افرادی که سیگار می کشند نسبت به دیگر افراد بسیار بیشتر می باشد اما این موضوع به معنای این نمی باشد که ایمپلنت برای افراد سیگاری مناسب نمی باشد. کسانی که قصد انجام ایمپلنت دارند باید در سلامت کامل باشند و لثه های آن ها بخصوص در سلامت کامل و استحکامکافی باشد و استخوان های فک آن ها نیز دارای این استحکام باشد. میزان موفقیت و شکست ایمپلنت ها به عواملی مانند: وضعیت سلامتی عمومی، عادات مصرف سیگار، کمیت و کیفیت استخوان، نگهداری بهداشت دهان و دندان، ویژگی های ایمپلنت (هم چون ابعاد، پوشش و بارگیری) و موقعیت قرار گیری ایمپلنت بستگی دارد و به صورت کلی در تعیین نمودن احتمال شکست ایمپلنت نسبت به موارد در ارتباط با ایمپلنت بسیار لازم و حیاتی می باشد. سلامت دندان ها بخشی لاینفک از رفاه عمومی جسم و روح هر انسانی می باشد. با ارائه مراقبت های دندانپزشکی بی نظیر، به بیماران خود کمک می کنیم که لبخند خود را به دست آورند و محافظت کنند. وجود لبخند زیبا اعتماد به نفس وافری در افراد ایجاد می کند و حضور موثر آن ها در اجتماع را تثبیت می کند و احساس عزت نفس را در افراد به مراتب بیشتر از قبل می کند.

مشخصات
 • جنسیت مذکر
 • وابسته به کلینیک خصوصی
 • تجارب / مهارت ها جراح لثه و کاشت ایمپلنت
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی دندانپزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
 • کلمات کلیدی دکتر داوود زارع متخصص دندانپزشکی جراحی لثه و کاشت ایمپلنت (دارای بورد تخصصی) ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندانپزشکی جراحی جراحی لثه و کاشت ایمپلنت.
تخصص ها
 • ایمپلنت
 • جراح لثه
تصویر
دکتر داوود زارع
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر