منو
X

تصویر
دکتر خدیجه مینا
ارتودنسی
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر خدیجه مینا متخصص ارتودنسی می باشم. بنده در سال ۱۳۶۹ با قبولی در ازمون سراسری علوم تجربی وارد رشته دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز شدم. سپس در سال ۱۳۷۵ با کسب رتبه اول در میان هم وردی های خود ، دوره دندانپزشکی عمومی خود را به پایان رسانده و از دانشکده دندانپزشکی شیراز فارغ التحصیل شدم. بنده بلافاصله با توجه به علاقه خود رشته ارتودنسی را در میان علایق خود انتخاب نمودم و در سال ۱۳۷۹ دوره تخصص ارتودنسی را با کسب رتبه دوم بورد کشوری طی نمودم. . بنده کار طباطبت خود را از درمانگاه حضرت بقیه الله شروع کردم و از سال ۱۳۷۵ تا هم اکنون در درمانگاه حضرت ولی عصر به کار طبابت مشغول به کار می باشم. بنده در سال ۸۳ توانستم با تلاش خود و کسب مجوز های لازم مطب شخصی خود را دایر نمایم و درسال ۱۳۹۳ کلینیک تخصصی خود را افتتاح کردم. بنده همچنین عضو جامعه بین المللی ارتودنتیست های اروپا و آمریکا هستم و دارای مدارک معتبر جهت درمان های ارتودنسی Invisalign و Lingual می باشد. یکی از روش های و متد های بنده در کسب موفقیت روزافزون در امر طبابت بنده به روز بودن و خوشنام بودن بنده در مورد اطلاعات علمی و تجربه عملی کار درمانی می باشد. این مهم به دلیل شرکت کردن در سمینار های علمی بسیاری است که آخرین روش های علمی به روز را ارائه می دهند زیرا ارتودنسی جزو تخصص هایی است که به صورت مداوم نیاز به آگاهی و کسب تجربه های علمی و عملی دارد و بنده نیز در این راستا تمام تلاش خود را خواهم نمود.
ما شما را به لبخندی زیباتر دعوت می نماییم. اما این طبیعی است و یک واکنش در مغز ما آدمیان است که مغز ما با لبخند های زیباتر مجذوب تر می شود زیرا چهره ای شاداب تر با خود به دنبال دارد. حتی گاهی این لبخند زدن سبب بهتر شدن رابطه شما با دیگران می شود و شما را فردی جذاب نشان می دهد و باعث می شود چهره شما در حافظه دیگران بهتر باقی بماند. ما در کلینیک خود با طراحی لبخند و چهره ای جدید و شاداب تر ، زندگی شاد تری و دلنشین تر برای شما گرانقدران به ارمغان خواهیم آورد. اما زیبایی لبخند فقز به دندان تمام نمی شود و در مجموع عوامل بسیار چون مجموعه لثه و دندان و فرم لب ها و صورت باید در کل در یک هماهنگی درست قرار بگیرند و این مجموع به صورت کلی لبخند دلنشین تری ایجاد می کنند، ما از نوین ترین روش های درمانی ، بهترین مواد و بهترین متخصصین استفاده می کنیم تا در مکانی بسیار زیبا و آرام و دلنشین لبخندی دلنشین همراه با رضایت و اطمینان را به شما هدیه دهیم.

مشخصات
 • جنسیت مونث
 • وابسته به کلینیک خصوصی
 • تجارب / مهارت ها متخصص اندودونتیست
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی دندانپزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری ارتودنسی
 • کلمات کلیدی دکتر خدیجه مینا ، دندانپزشک، دکتر خدیجه مینا متخصص اندودنتیست درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، ارتودنسی نامرئی ،درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، جراح و دندانپزشک، دکتر خدیجه مینا استاد دانشگاه، دکتر خدیجه مینا هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ، دکتر خدیجه مینا متخصص اندودونتیست.  
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • ارتودنسی
تصویر
دکتر خدیجه مینا
ارتودنسی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر