منو
X

تصویر
دکتر حسن تدبیری
ایمپلنت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر حسن تدبیری متخصص دندانپزشکی پروتز های ثابت دندانی و ایمپلنت دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در کنکور سراسری تجربی در رشته دندان پزشکی پذیرفته شدم و توانستم دکترای حرفه ای خود را در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی دریافت کنم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود در رشته تخصص پروتز های ثابت دندانی و ایمپلنت پذیرفته شدم و موفق به دریافت بورد تخصص این رشته از دانشگاه تهران شدم. در حال حاضر به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مشغول به کار درمان هستم و در سمت استادیاری دانشگاه مشغول به کار می باشم. بار علمی در تدریس کردن دانشگاه اهمیت بسیار بالایی دارد. این مهم تنها با پژوهش و تحقیقات جدیدی که ارائه داده می شود ممکن است. بنده تمامی فکر و تلاش خود را در این مسیر انجام می دهم تا بتوانم بار علمی خود را افزایش دهم. بنده با ارائه مقالات در سمینار ها و کنفرانس های علمی و چاپ آن ها در مقالات متعدد خارجی و داخلی همواره سعی کرده ام در این مسیر گام بردارم و با شرکت در این جلسات و اتفاقات علمی مهم بار علمی خود را از طریق همکاران دندان پزشک پژوهشگر خود نیز افزایش دهم. من همواره نتایج تحقیقات و پژوهش های جدید را در تدریس خود به دانشجویان خود یاد داده ام تا آن ها از این طریق با اشنایی کامل از این نتایج بتوانند راه گشای دیگر مشکلات و راه حل هایی برای کار درمانی در دندان پزشکی باشند. بار علمی در ارائه درمان و طبابت بهتر به بیماران خود کمک بسیار زیادی می کند و این مسیر دو سوی یک راه می باشد. وجو تجهیزات دندان پزشکی در کار طبابت امری بسیار مهم و ضروری تلقی می شود. در مورادی در حال حاضر کار درمانی بدون وجود تجهیزات نوین و جدید امکان پذیر نمی باشد و گاهی تشخیص درست بدون تجهیزات جدید ممکن نمی باشد. در نتیجه دندان پزشکی و کار طبابت بسیاری از مسائل در ارائه یک درمان مناسب بر ان تاثیر گذار می باشند و این موضوع در کار درمانی سبب می گردد تا ثمر بخشی درمان دو چندان گردد. بنده و کلیه همکاران خود در مطب تمام سعی خود را جهت جلب رضایت شما انجام می دهیم تا با درمانی بدون درد و در محیطی آرامش بخش توسط بنده و کادر مجرب و آموزش دیده ام رضایت خاطر شما را جلب نماییم، امید است همیشه سلامت و تندرست باشید. شما عزیزان با مراجعه به متخصص پروتز های دندانی می توانید دندان های سالم و زندگی سالمی را تجربه کنید. در این جا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با نحوه ساخت دندان مصنوعی برای شما بزرگواران ارائه دهم.
نحوه ساخت دندان مصنوعی: مراحل ساخت دندان مصنوعی در مدت زمان یک ماه به طور تقریبی طول می کشد و در این مدت زمان بیمار می بایست حدود پنج جلسه به کلینیک دندان پزشکی رجوع کند. نخست تشخیص ابتدایی و نیز قالب‌ گیری و بایت بر روی موم ویژه دندان پزشکی انجام می گرددر تا ابعاد عمودی و موقعیت درست فک معین گردد. یک نمونه در جهت اطمینان حاصل پیدا کردن از راضی بودن بیمار از رنگ دندان مصنوعی و اندازه بودن آن در اختیار فرد قرار گذاشته شود. در انتها دندان مصنوعی نهایی در دهان بیمار گزارده می شود و دستکاری ‌های جزیی هم صورت می گیرد. همان گونه که ذکر شد مرحله ابتدایی قالب‌ گیری از فک با کمک مواد ویژه ای بهره گرفته می شود. دندان پزشک اندازه‌ گیری‌ های ملزوم را هم صورت می دهد تا چگونگی ارتباط فک ‌ها با یکدیگر و فضای قرار گرفته در میان آن ها (رابطه بایت) را مشخص می کند. رنگ و سایه رنگ دندان‌ های طبیعی نیز در نظر گرفته می ‌شود. قالب، بایت و سایه رنگ به لابراتوار دندان پزشکی فرستاده خواهد شد تا دندان مصنوعی به طور کامل سفارشی ایجاد شود. لابراتوار دندان پزشکی مدلی از فک را می سازد، دندان‌ ها را روی پایه مومی قرار می دهد و موم را به شیوه ای ایجاد می کند که به طور کامل مشابه فرم مورد نظر دندان در انتهای کار شود. به طور معمول یک مثال مومی به صورت امتحان به مطب دندان پزشک فرستاده خواهد شد تا بدین وسیله دندان پزشک تغییرات ملزوم را پیش از تمام کردن ساختن پروتز دندان معین کند. ساخت دندان مصنوعی در لابراتوار به شیوه “ریخته‌ گری با مدل‌ های مومی” تمام می شود. مدل مومی مهیا می شود، موم اضافی از روی دندان برداشته می شود و بخش باقی مانده از فضا با پلاستیک صورتی رنگ خمیری پر می گردد. سپس دندان مصنوعی پرداخت لازم را خواهد دید و آماده بهره برداری می گردد. شما عزیزان در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدمات بنده در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
 • جنسیت مذکر
 • وابسته به کلینیک خصوصی
 • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی پروتز های ثابت دندانی و ایمپلنت
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی دندانپزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
 • کلمات کلیدی دکتر حسن تدبیری متخصص دندانپزشکی پروتز های ثابت دندانی و ایمپلنت (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی پروتز های ثابت دندانی و ایمپلنت.
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • ایمپلنت
تصویر
دکتر حسن تدبیری
ایمپلنت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر