منو
X

تصویر
دکتر جواد یزدانی
جراحی دهان، فک و صورت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر جواد یزدانی متخصص دندانپزشکی جراحی دهان، فک و صورت دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در کنکور سراسری تجربی پذیرفته شدم و توانستم در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی پذیرفته شوم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود در رشته تخصص جراحی دهان، فک و صورت پذیرفته شدم و موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم. در حال حاضر در سمت استاد تمامی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و گروه جراحی دهان، فک و صورت مشغول به فعالیت می باشم. قرار گرفتن در فضای دانشگاه برای هر متخصص علاقه مند به پژوهش و تحقیق فایده ها و مزیت های بسیاری با خود به همراه دارد. از یک طرف من با بودن در این فضا تجربه بسیار شیرین معلمی را با دانشجویان خود به برای خود به ارمغان می آورم و از طرف دیگر همیشه در تلاش بوده ام که تحقیقات و پژوهش های بسیاری در حوزه تخصصی خود داشته باشم. در این راستا پژوهش ها را در مجلات معتبر داخلی و خارجی به چاپ رسانیده ام و یا در کنفرانس های علمی دندان پزشکی ارائه نموده ام. هم چنین با شرکت در کنفرانس و سمینار های تخصصی حوزه دندان پزشکی با آخرین تکنولوژی و روش های درمانی مناسب در ارتباط با هر بیماری راهکار های ارائه شده را مورد مطالعه قرار می دهم. چه بسا در این فضا ها در ارتباط با تکنولوژی های روز در علم دندان پزشکی نیز صحبت به میان می آید و با آشنایی با آخرین متد ها و ابزار های درمانی نیز آشنا خواهم شد و در تلاش در جهت تهیه این ابزار ها و تکنولوژی ها نیز می باشم. زیرا همان گونه که می دانید در دنیای امروز بدون تکنولوژی های نوین و روز دنیا بعضی از درمان ها امکان پذیر نمی باشد و نیز حتی به درستی نمی توان آن را تشخیص و در صدد درمان آن ها بر آمد. بنده نهایت سعی خود را برای فراهم کردن این تکنولوژی ها و اشنایی دانشجویان خود نیز با این موضوعات دارم. من در مطب خود به همراهی کلیه همکاران خود تمامی انرژی و تلاش خود را بر ان داشته ای تا کار درمانی شما را به بهترین وجه ممکن انجام دهیم و رضایت خاطر شما را بدست آوریم. آرزوی من و کادر درمانی ام سلامتی و تندرستی شما عزیزان و گرامیان می باشد. در این جا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با تغییر چهره به وسیله جراحی فک برای شما بزرگواران ارائه دهم.
تغییر چهره به وسیله جراحی فک: نظرات تغییر چهره توسط جراحی فک و جراحی اصلاحی فک در بیماران اغلب حوزه گسترده ای را شامل می گردد. جراحی ارتوگناتیک یا جراحی فک در جهت اصلاح مشکلات کارکردی می باشد. این جراحی بوسیله یک جراح فک و صورت و در راستای مرتفع نمودن بی نظمی و نا متناسبی آرواره ها و دندان ها و بی نظمی و در هم ریختگی اسکلتی صورت می گیرد. به همین علت بیماران قادر هستند افزون بر تغییر دادن چهره توسط جراحی فک شاهد بهتر شدن در: کارد تکلم، جویدن غذا و آسودگی در نفس کشیدن نیز باشند. بهترین سن جهت جراحی فک چه سنی است؟ بهترین سن جهت انجام عمل جراحی فک در سنین میان ۱۸ الی ۲۵ سالگی است. چون رشد فک در حیطه سنی به انتها و کمال خود رسیده است و در حال توقف می باشد. تغییر دادن چهره توسط عمل جراحی فک نیز می بایست در حول همین سنین که شخص بلوغ استخوانی خود را طی نمده است، صورت پذیرد. درمان ارتودنسی و جراحی فک در واقع کامل کننده یکدیگر می باشند. در بیشتر اوقات بیمار در راستای کسب کردن بهترین نتیجه پیش از انجام عمل جراحی فک می بایست نخست درمان ارتونسی را انجام دهد تا موقعیت دندان ها طبیعی گردد و پس از آن در حدود یک سال اقدام به جراحی فک کند. بعد از عمل جراحی فک، دوباره بیمار می بایست مراحل انتهایی کار را توسط درمان ارتودنسی به اتمام برساند. در زمان حاضر با وجود پیشرفت های زیادی که در درمان ارتودنسی ایجاد شده است امکان دارد بتواند بدون جراحی تا حدودی به اهداف زیبایی و عملکردی در راستای رفع نا هنجاری های کوچک فک دست پیدا کرد. مینی اسکروها یا ایمپلنت های دندانی از جمله دستگاه هایی می باشند که ارتودنتیست شما در راستای رفع کردن بعضی از نا هنجاری های فک آن را به کار می برد. شما عزیزان در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدمات بنده در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی جراحی دهان، فک و صورت
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر جواد یزدانی متخصص دندانپزشکی جراحی دهان، فک و صورت (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی جراحی دهان، فک و صورت.
تخصص ها
تصویر
دکتر جواد یزدانی
جراحی دهان، فک و صورت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر