منو
X

تصویر
دکتر ثمانه عباسی
دندانپزشک
(276)
آمار این متخصص
(276) رای
96%

دقت

100%

مفید بودن

94%

دانش و مهارت

91%

رفتار بالینی

87%

وقت شناسی

81%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر ثمانه عباسی متخصص دندانپزشکی پروتز های دندانی و ایمپلنت و دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در سال ۱۳۸۲ در کنکور سراسری تجربی پذیرفته شدم و توانستم در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی پذیرفته شوم. در سال ۱۳۸۸ تحصیلات خود را از دانشگاه علوم پزشکی همدان به اتمام رسانیدم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود بلافاصله و بدون وقفه در رشته تخصص پروتز های دندانی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شدم و در سال ۱۳۹۲ موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم. سپس به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی همدان در سمت استادیاری دانشگاه مشغول به کار شدم و تا هم اکنون نیز مشغول به کار می باشم. من به عنوان یک معلم تمام تلاش خود را در آپدیت کردن و به روز کردن دانش دندان پزشکی و تخصص خود می کنم و در این راه از اساتید خود همواره راهنمایی جسته ام. حال خود به عنوان مدرس سعی ام را بر آن داشته ام تا بتوانم با شرکت در سمینار ها و کنفرانس ها از آخرین متد ها و روش های در درمان بیمار های دهان و دندان آگاه شوم و در این مسیر توانسته ام مقالات مختلف به مجلات داخلی و خارجی ارائه نمایم و نتایج خوبی حاصل کنم و این اطلاعات و دانش نوین را نیز در اختیار دانشجویان عزیز خود که چراغ راه آینده این علم می باشند قرار دهم. همان طور که می دانید تکنولوژی در درمان بیماری های دهان و دندان نقش مهمی ایفا می کند و در برخی از درمانی ها در صورت نبود به کار گیری تجهیزات مدرن و به روز کار درمانی میسر نمی باشد. بنابراین در کار درمانی دندان پزشکی به کار گیری تجهیزات و تکنولوژی امری واجب و ضروری می باشد. در برخی از درمان های دندان پزشکی حتی به عنوان عاملی در پیشبرنده در درمان بیماری ها نقش بسزایی ایفا می کند و گاه در نبود تکنولوژی های جدید امکان درمان دقیق برخی از بیماری ها دیگر میسر نمی شود. در واقع بنده همواره در ارتباط با روش های درمان قابل استفاده به مراجعین خود اطلاعات لازم را ارائه می کنم و با توضیح جزئیات هر یک از این روش‌ ها، به بیمار کمک می ‌شود تا بتواند بهترین روش درمانی را برگزیند و به هدف خود در این راه دست یابد. من در مطب خود به همراهی کلیه همکاران خود تمامی انرژی و تلاش خود را بر ان داشته ای تا کار درمانی شما را به بهترین وجه ممکن انجام دهیم و رضایت خاطر شما را بدست آوریم. آرزوی من و کادر درمانی ام سلامتی و تندرستی شما عزیزان می باشد. در اینجا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با اوردنچر بر پایه ایمپلنت ارائه نمایم.
اوردنچر بر پایه ایمپلنت چیست؟ درحقیقت اوردنچر بر پایه ایمپلنت، به نوعی دندان مصنوعی گفته می شود که روی پایه فلزی ایمپلنت قرار داده می شود و ای امر به آن دسته از افرادی کمک می کند که تمامی دندان های فک بالا و یا فک پایین خود را از دست داده اند و کمک می کند که بتوانند کیفیت دوباره زندگی گذشته خود را بدست آورند و آن را تصحیح بخشند و کلیه آنچه را که قبل از کشیدن تمام دندان هایشان تجربه کرده بودند را دوباره تکرار بکنند. چرا اوردنچر بر پایه ایمپلنت است: هنگامی که تعداد بیشتری از دندان های خود را بر اثر اتفاقاتی مانند تصادفات و یا ضربات یا پوسیدگی از دست می دهید به طور طبیعی کلیه جوانب زندگی از منظر اجتماعی زیبایی سلامتی را تحت تاثیر خود قرار می دهد. جای خالی دندان های از دست رفته نه تنها زیبایی و بشتش بودن ظاهر صورت شما را از میان بر می دارد بلکه بر اعتماد به نفس فرد تاثیرات بسیار بسزایی دارد و بر روی سلامتی فرد چه از منظر بهداشت دهان و دندان و چه از لحاظ صحیح جویدن غذایی که مصرف می گردد، موثر است. جای تردید نیست که به جهت برخورداری از یک زندگی با کیفیت و درست می بایست به دنبال درمان و راه چاره شد و دندان های خود را جایگزین کنید. شیوه های گوناگونی جهت جایگزین نمودن دندان های تهی وجود دارد اما بدون تردید و با جرات می توان گفت اوردنچر بر پایه ایمپلنت یکی از بهترین شیوه هایی است که با تکنولوژی پیشرفته روز می تواند در این وضعیت به فرد کمک شایان توجهی نماید. اوردنچر بر پایه ایمپلنت: این شیوه درمانی علاوه بر این موضوع که با یاری رساندن به قرار گرفتن لب ها و بافت های لثه در محل مناسب خود، صورت زیبایی برای فرد به ارمغان می آورد هم چون یک دندان طبیعی عمل می کند و در درون دهان ثابت و بی حرکت در جای خود باقی می ماند و همانند دندان مصنوعی سنتی در زمان جویدن غذا جا به جا نخواهد شد. به همین دلیل است که اوردنچر بر پایه ایمپلنت در میان افراد سالمند که به دندان مصنوعی احتیاج پیدا می کنند محبوبیت گسترده تر و زیاد تری دارد. نیز مطالعات آماری این موضوع را روشن کرده است که میزان موفقیت درمان اوردنچر بر پایه ایمپلنت به طور تقریبی در حدود به ۱۰۰% بوده و بیشتر افراد سالمند بدون داشتن مشکلی تا آخر عمر از این دندان های مصنوعی بر پایه ایمپلنت بهره گرفته اند. تفاوت اوردنچر بر پایه ایمپلنت با دندان مصنوعی سنتی چیست؟ دنچر یا دندان مصنوعی، به هر نوع پروتز دندانی متحرک که کلیه دندان های یک فک یا هر دو فک را پوشش دهد گفته می شود. در واقع دندان مصنوعی متحرک بدون پایه است و بر روی لثه ها قرار می گیرد و هیچ نوع پایه نگهدارنده ای در درون فک ندارد. اوردنچر بر پایه ایمپلنت هم تقریبا همان ساختار دندان مصنوعی سنتی را دارد با این تفاوت که پروتز دندانی به جای قرار گرفتن روی لثه، روی پایه ایمپلنت سوار می شود. به همین دلیل اوردنچر بر پایه ایمپلنت به طور کامل ثابت است و دچار جا به جایی نمی گردد. هر چند امکان برداشتن آن ها از روی ایمپلنت وجود دارد اما هنگامی که بر روی ایمپلنت قرار می گیرند به طور کامل درجای خودشان مستحکم و پایدار می باشند. در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدماتم در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس ایمیل، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک دولتی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی پروتز های دندانی
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر ثمانه عباسی متخصص دندانپزشکی پروتز های دندانی (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی پروتز های دندانی.  
تخصص ها
  • دندانپزشک
تصویر
دکتر ثمانه عباسی
دندانپزشک
(276)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر