منو
X

تصویر
دکتر بنفشه پور مرادی
فوق تخصص جراحی لثه
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر بنفشه پور مرادی متخصص جراح لثه (پریودانتیکس) و دارای بورد تخصصی اندودانتیکس می باشم. بنده پس از اتمام تحصیلات متوسطه خود وارد دانشگاه شدم. من در سال ۱۳۸۱ با پذیرش در دانشگاه توانستم در رشته مورد علاقه خود یعنی دندان پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شوم و سپس از این رشته را در سال ۱۳۸۷ با موفقیت فارغ التحصیل شدم و بلافاصله در سال ۱۳۸۷ با توجه به علاقه خود به تخصص پریودانتیکس در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شدم و بورد تخصص خود را از این رشته در سال ۱۳۹۰ دریافت کردم. بنده سپس بلافاصله پس از دریافت بورد تخصص خود به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه بو علی سینای همدان مشغول به کار شدم و تا هم اکنون در حال فعالیت و امر تدریس در آن دانشگاه می پردازم. در حال حاضر در مرتبه استادیاری به فعالیت و تدریس و پژوهش در دانشگاه مشغول می باشم. حاصل مدت زمان فعالیت تدریس و تلاش در این دانشگاه چاپ مقالات متعدد در مجلات علمی داخلی و خارجی و برگزاری سمینار ها و شرکت در کنفرانس های داخلی و خارجی و تالیف کتب می باشد و از این طریق همواره بر آن هستم تا بتوانم اطلاعات و دانش به روز را در اختیار دنشجویان خود قرار دهم. خدمات بنده در مطب دندان پزشکی خود شامل: درمانهای جراحی: درمان های غیر جراحی، درمان های جراحی پریودنتال، درمان های لیزر پریودنتال، پروسه های زیبایی، جراحی افزایش طول تاج، ایمپلنت ‌های دندانی، مراقبت ها، می باشد. بنده در دانشگاه عضو کمیته های اجرایی آزمون، ارزشیابی دانشجو، اساتید مشاور و طرح درس می باشم. همچنین در طول این مدت به عنوان استاد راهنما پایان نامه هایی را با دانشجویان عزیز کار کرده ام و کارگاه های علمی و تخصصی را نیز برگزار کرده ام. با شناخت تجهیزات به روز در درمان ریشه دندان و شناخت آن ها بتوانم این تجهیزات را در امر درمان ریشه دندان تهیه و به کار بندم همان گونه که می دانید کاربرد تکنولوژی در حال حاضر امری اجتناب پذیر در درمان بیماری هاست و در صورتی که دندان پزشکی از این امر مستثنی باشد کار درمانی را تا درصدی نمی تواند آن گونه که شایسته است انجام دهد از این منظر بنده با به کار گیری تکنولوژی روز در درمان بیماری های دندان و دهان تمامی سعی و تلاش خود را در جلب رضایت شما مراجعین عزیز می نمایم. من و تمام همکاران خود در مطب تمام تلاش خود را برا جلب رضایت کودکان دلبند شما می کنیم امید است همیشه سلامت و تندرست باشید. بنده عضو انجمن اندودتیکس های ایران نیز می باشم. بنده همیشه سعی خود را بر آن داشته ام که با استفاده از فضای مناسب و بسیار ارام در مطب شخصی خود و بر اساس دانش روز دنیا و با به کار بردن تکنولوژی های نوین روز آماده خدمات رسانی با کیفیت تخصصی به مراجعین عزیز کشور خود می باشم. بنده و کلیه همکاران خود در مطب تمام سعی خود را جهت جلب رضایت شما انجام می دهیم تا با درمانی بدون درد و در محیطی آرامش بخش توسط بنده و کادر مجرب و آموزش دیده ام رضایت خاطر شما را جلب نماییم، امید است همیشه سلامت و تندرست باشید. شما عزیزان با مراجعه به اندودنتیکس می توانید دندان های سالم و زندکی سالمی را تجربه کنید. در اینجا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با درمان ریشه یا عصب کشی توضیحاتی کوتاه ارائه دهم.
چگونه فرد نیازمند جراحی لثه می ‌شود؟ بیماری لثه از وجود یک باکتری در درون دهان شروع می شود که به دندان ‌ها وصل و چسبیده می‌ شود. باکتری ‌ها جمع شده و افزایش پیدا می کنند و قشر نازک به نام پلاک دندان را روی دندان ها تشکیل می ‌دهند. در صورت باقی ماندن این قشر نازک تحت عنوان پلاک بر روی دندان، بافت ‌های لثه‌ ی اطراف دندان متورم می‌ گردند، که باعث بروز و ایجاد ورم و التهاب لثه می‌ گردد که به عنوان مرحله ‌ی ابتدایی و نخست بیماری لثه به حساب می آید. رعایت بهداشت و مراقبت روزانه مانند نخ دندان کشیدن هر روز و مسواک زدن حداقل دو بار در روز با خمیر دندان مناسبی که دارای خصوصیت های باکتری زدایی باشد بسیار در امر کاهش و کاستن التهابات لثه ای موثر می باشد. پلاک دندان و ذرات غذا با رعایت کردن بهداشت دهان و دندان مرتفع می‌ شوند در نتیجه همواره کوشش کنید سطح دندان‌ ها را تمیز نگه دارید و پلاک ‌های باکتریایی روی خط لثه‌ ی دندان ‌ها را از میان بردارید. از این گفته ها مشخص شد که التهاب لثه مرحله ‌ی نخستین در بیماری لثه می باشد که در صورت درمان نکردن به موقع می ‌تواند سبب پریودنتیت شود که یکی از بیماری ‌های جدی لثه می باشد. در صورتی که پلاک و ذرات غذا رفع نشود و عدم رعایت بهداشت دهان و دندان در فرد ادامه یابد، التهاب لثه روز به روز رو به شدید شدن خواهد رفت و التهاب و ورم بافت لثه بیشتر می شود، هم چنین خونریزی در لثه رخ خواهد افتاد، عمق ناحیه ی میان دندان و بافت لثه بیشتر خواهد شد که در انتها باعث بوجود آمدن پاکت پرودنتال و ایجاد بیماری پریودنتال خواهد شد. با جمع شدن باکتری ‌های پلاک به مرور بر روی روی همدیگر و انتقال یافتن آنان به زیر خط لثه، پاکت پریودنتال گسترده می شود. در این بخش، مراقبت ‌های خانگی در رفع کردن پلاک دندان دیگر تاثرات لازم را نخواهد داشت. چنان چه که این بیماری بوسیله دندان پزشک یا متخصص پریودانتیکس درمان نگردد، باکتری‌ ها در ناحیه زیر خط لثه گسترش پیدا می‌ شوند و داخل پاکت ایجاد شده روی دندان را دچار عفونت می کنند. این نوع از باکتری ‌ها باعث صدمه رسیدن به بافت نرم و سخت ناحیه دور دندان می شوند که به بیماری پیشرفته‌ ی پریودنتال مبدل می شود که بر ریشه‌ ی دندان ‌ها نیز موثر واقع می شود و باعث عفونت آن ها خواهد شد. امکان دارد لق شدگی در دندان ایجاد شود و بیمار احساس ناراحتی کند. در این هنگام جراحی لثه لازم و ضروری خواهد شد. و این شامل درمان ‌های نخست بیماری پاکت پریودنتال، جرم‌ گیری و هموار کردن سطح ریشه می باشد. درمان ‌های دیگر، انواع جراحی هستند که برای درمان بافت بیمار لثه انجام می شود. اضافه بر این جراحی ‌هایی که ویژگی های درمانی دارند، برخی از جراحی ‌های لثه با هدف بوجود آوردن تغییر در ظاهر فرد و زیبایی بخشیدن به لبخند انجام می شوند. در صورت تمایل داشتن به ارتباط با من و بهره گیری از خدمات بنده در تمامی زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام نمایید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی درمان ریشه (اندودانتیکس)
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر بنفشه پور مرادی متخصص دندانپزشکی درمان ریشه (اندودانتیکس) (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی درمان ریشه (اندودانتیکس).  
تخصص ها
تصویر
دکتر بنفشه پور مرادی
فوق تخصص جراحی لثه
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر