منو
X

تصویر
دکتر بردیا ودیعتی
فوق تخصص جراحی لثه
(2)
آمار این متخصص
(2) رای
100%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

متخصص دندانپزشکی جراحی لثه و ایمپلنت های دندانی

بنده دکتر بردیا ودیعتی متخصص دندانپزشکی جراحی لثه و ایمپلنت های دندانی (پریودانتیکس) دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم.

من در کنکور سراسری تجربی در سال ۱۳۸۱ در رشته دندان پزشکی عمومی پذیرفته شدم و توانستم دکترای حرفه ای خود را در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان دریافت کنم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم.

بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود در سال ۱۳۹۰ در رشته تخصص جراحی لثه (پریودانتیکس) در دانشگاه علوم پزشکی بابل پذیرفته شدم و با کسب رتبه اول برود تخصص موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم.

هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

در حال حاضر به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مشغول به کار درمان هستم و در حال حاضر در سمت استادیاری دانشگاه مشغول به کار می باشم.

بسیاری این تفکر را دارند که زمانی را که ما دندان پزشکان مدرس در دانشگاه سپری می کنیم امکان دارد به پیشرفت کاریمان لطمه بزند و ان طور که باید با طرح درمانی و بیماران خاص روبرو نمی شویم.

در جواب تفکر چنین عزیزانی می بایست بگویم که این فکری نادرست است و از ان جا که هر استاد دانشگاهی با ورود خود به فضای آکادمیک در واقع علاقه به پزوهش و تحقیق را تضمین کار خود می داند در نتیجه با انجام پژوهش و تحقیقات جدید دانش خود در کار درمانی اش را افزایش می دهد و این تنها نیست بلکه با ارائه تحقیقات و پژوهش های خود در مجلات معتبر علمی و سمینار ها و کنفرانس ها با دانش روز دندان پزشکی بیشتر اشنا می شویم و در سمینار ها همان گونه که می دانید از آخرین تحقیقات هر پژوهشگری با خبر می شویم و از این طریق هم بر دانش علمی خود افزوده ایم هم می توانید آن را در کار درمانی خود به کار بندیم و هم این اطلاعات جدید را به دانشجویان خود انتقال دهیم زیرا آنان اینده سازان این علم و راه گشای این علم در سال های آتی می باشند.

از طرفی شناخت تجهیزات به روز نیز بسیار مهم است و به کار بستن آن ها در درمان امری واجب و ضروری در زمان حاضر می باشد زیرا درمان دندان بدون داشتن تجهیزات لازم در برخی از موارد امکان پذیر نمی باشد زیرا برخی از درمان ها با چشم مسلح امکان پذیر نمی باشد و در نتیجه دانش دندان پزشک و مهارت وی یک طرف و به کار گیری از تجهیزات به روز دندان پزشکی نیز در کلینیک دندان پزشکی خود یک طرف ماجرا محسوب می شود.

دکتر بردیا ودیعتی متخصص دندانپزشکی

بنده و کلیه همکاران خود در مطب تمام سعی خود را جهت جلب رضایت شما انجام می دهیم تا با درمانی بدون درد و در محیطی آرامش بخش توسط بنده و کادر مجرب و آموزش دیده ام رضایت خاطر شما را جلب نماییم، امید است همیشه سلامت و تندرست باشید. شما عزیزان با مراجعه به متخصص پروتز های دندانی می توانید دندان های سالم و زندگی سالمی را تجربه کنید. در این جا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با جرم گیری دندان برای شما بزرگواران ارائه دهم.

آیا جرم گیری موجب آسیب به دندان می شود؟

در ارتباط با این موضوع که اشخاص بسیاری اعتقاد دارند که درمان جرم گیری دندان باعث صدمه رسیدن به مینای دندان می شود می بایست بیان کرد که متاسفانه این اعتقادی نا درست می باشد که در جامعه رایج شده است و هیچ گونه پایه و اساس علمی ندارد.

مینای دندان ماده ای می باشد که جنس بسیار مستحکمی دارد.

جهت تراشیدن دندان هایی که پوسیده شده است از وسیله ای به اسم توربین بهره گرفته می شود که در اثر لرزش کمی که در نوک قلم های جرم گیری بوجود می آید، جرم ها شکسته می گردد و از قسمت سطحی دندان ها مجزا می شوند که به هیچ وجه قابلیت مقایسه با قدرتی که در جهت تراشیدن و صدمه رساندن به مینای دندان را دارد، نمی باشد.

آیا بعد از جرم گیری دندان بین آن ها فاصله می افتد؟

برخی از اشخاص این تفکر را دارند که بعد از عمل جرم گیری دندان در میان دندان هایشان فاصله ای بوجود خواهد آمد یا دندان ها دچار لق شدگی می گردد.

به طور معمول در وضعیت عادی یک فضای کمی در میان دندان ها ایجاد می شود و این همان فضایی می باشد که ما دندان پزشکان توصیه می کنیم که با نخ دندان های خود را تمیز نمایید.

زمانی که دندان ها را با نخ دندان میانه آن ها را تمیز ننمایید پلاک در همان قسمت باقی می ماند و این پلاک به تدریج به جرم دندان مبدل می گردد و باعث می شود فضای میانه دندان ها را ببندد.

به تدریج زمان انباشته شدن جرم در میان دندان ها باعث به تحلیل رفتن لثه و استخوان بخش پایین آن می شود. فضای کوچکی که به علت تحلیل این بخش بوجود می آید هم با جرم و پلاک دندانی پر خواهد شد و روند خراب شدن دندان همچنان ادامه دارد تا هنگامی که دندان بخش بسیاری از استخوان نگه دارنده خود را از دست می دهد و سرانجام دندان لق خواهد شد.

متاسفانه زمانی که دندان ها لق گردد زمینه انجام درمان جهت رفع لقی ددان وجود ندارد و به طور معمول این دندان ها می بایست از دهان خارج شوند و کشیده شوند تا استخوان زیر دندان بیشتر از این تحلیل نشود و زمینه قرار گیری ایمپلنت نیز از میان نرود.

زمانی که جرم های میان دندانی حذف می گردند فضایی که به طور معمولی در میان دندان ها وجود داشته یا در اثر خراب شدن لثه و استخوان بوجود آمده آشکار می شود و فرد تفکر می کند که به علت جرم گیری این فضا بوجود آمده است.

آیا جرم گیری مفید است؟

غافل از این موضوع که انباشته شدن جرم و درمان نکردن جرم گیری و برداشتن آن ها در وقت مناسب خود سبب بوجود امدن این علت بوده است. برخی اشخاص امکان دارد یک حساسیت دندانی گذرا بعد از جرم گیری بوجود آید که به علت چسبندگی جرم ها به ریشه دندان ها و صدمه رساندن به ریشه دندان می باشد.

شما عزیزان در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدمات بنده در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
 • جنسیت مذکر
 • وابسته به کلینیک خصوصی
 • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی جراحی لثه و فلوشیپ ایمپلنت (پریو ایمپلنت) (پریودانتیکس)
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی دندانپزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
 • کلمات کلیدی دکتر بردیا ودیعتی متخصص دندانپزشکی جراحی لثه و فلوشیپ ایمپلنت (پریو ایمپلنت) (پریودانتیکس) (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی جراحی لثه و فلوشیپ ایمپلنت (پریو ایمپلنت) (پریودانتیکس).  
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • ایمپلنت
 • جراح لثه
تصویر
دکتر بردیا ودیعتی
فوق تخصص جراحی لثه
(2)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر