منو
X

تصویر
دکتر امیر قاسمی
دندانپزشک
(2)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(2) رای
80%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر امیر قاسمی متولد ۱۳۴۳ ساکن در شهر تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در بخش گروه ترمیمی و زیبایی هستم. من در سال ۱۳۷۰ به عنوان استادیار بخش ترمیمی و زیبایی فعالیت خود را آغاز نمودم و هم اکنون استاد تمام گروه دندانپزشکی ترمیمی دانشگاه شهید بهشتی می باشم. بنده هم چون سایر همکاارانم در حوزه داندانپزشکی کلیه معاینات مربوط به این حوزه و درمان در این خصوص را انجام می دهم.
دندان ‌پزشکی که در زمینه تخصصی ترمیمی و زیبایی آموزش می‌بیند می‌تواند کار های مربوط به زیبایی را با مهارت بیشتری انجام دهد. با علم و مهارتی که دندان ‌پزشک ترمیمی بعد از دندان ‌پزشکی پیدا می‌کند می‌تواند پیچیدگی‌ های بیشتر دندانی را حل کند.
دندانپزشک متخصص ترمیمی، مسئول حذف پوسیدگی ها، جبران شکستگی ها، رفع نواحی بد رنگ و یا بد شکل در تاج دندان ها می باشد. تاج دندان ها می توانند با مواد همرنگ یا ” کامپوزیت“ و یا مواد فلزی یا ”آمالگام“ ترمیم شوند.به ترمیم تاج دندان در اصطلاح عامه مردم ” پر کردن“نیز گفته می شود.
بهترین متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی با درآمیختن هنر و دانش و علم خود در زمینه تخصص زیبایی کمک می کند تا به طور هم زمان بیمار و مراجعه کننده هم سلامت دندان های خود را محق بخشد و نیز از لبخندی زیبا بر لب های خود برخودار گردد. در سال ‌های اخیر پیشرفت ‌های زیادی در درمان ‌های دندان حاصل شده است و ممکن است دندانپزشک شما توصیه کند پس از درمان ترمیمی، برای زیبایی بیشتر دندان‌ ها و لبخند درمان‌ های زیبایی نیز انجام دهید.
برای درمان دندانپزشکی بسته به نوع درمان ممکن است نیاز به استفاده از بی ‌حسی وجود داشته باشد تا در حین درمان دردی احساس نکنید.
هدف اصلی که یک متخصص و دندانپزشک ترمیم و زیبایی در جهت ترمیم دندان های خراب و یا این دندان های بد رنگ شده هستند. علاوه بر این طرح لبخند که در این روز ها واژه ای بسیار شنیدنی و دیدینی در تبلیغات متخصصان محسوب می شود از برای زیبا ساختن طرح لبخند افرادی است که دندان های آن ها دچار پوسیدگی است یا دندان های جلویی ان ها دچار خرابی است یا در هنگام خندیدن بخش اعظمی از بافت لثه آن ها دیده می شود که این بخش هم در تخصص این متخصصان دندانپزشکی قرار دارد.
اما همیشه در انتخاب پزشک خوب باید دقت نمود چرا که که این نکته ای بسیار مهم است و یک دندانپزشک حاذق بهترین گزینه و تکنیک را برای ترمیم و زیبایی دندان شما به کار می برد در نتیجه یک دندانپزشک خوب باید استرس و اضطراب بیمار را کاهش داده و با اخلاق و منش خوب خود بهترین تکنیک درمانی را با جزییات لازم و نکات مثبت و منفی درمان برای بیمار خود توضیح داده و همیشه در اولویت خود سلامت بیمار را در درجه اول مورد اهمیت قرار داده و دسترسی به وی به سهولت صورت بگیرد و نظافت مطب شخصی وی و معلومات و نیز سابقه و مهارت وی نیز باید در اولویت انتخاب پزشک خود مطرح گردد.

اهم کار هایی که بنده در مطب دندانپزشکی خود انجام می دهم شامل:
مرتب کردن و نظم دادن به دندان ‌هاT ترمیم دندان ‌های شکسته، سفید کردن دندان، روکش، تعویض آمالگام با کامپوزیت، تغییر در اندازه دندان، ساییدگی دندان.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص ترمیمی و زیبایی
  • دانشگاه شهید بهشتی
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی استادیار دانشگاه
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
  • کلمات کلیدی دکتر امیر قاسمی ، دندانپزشک، دکتر امیر قاسمی متخصص ترمیمی و زیبایی ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جراح و دندانپزشک، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، دکتر امیر قاسمی استاد دانشگاه، دکتر امیر قاسمی استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر امیر قاسمی متخصص ترمیمی.  
تخصص ها
تصویر
دکتر امیر قاسمی
دندانپزشک
(2)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر