منو
X

تصویر
دکتر الناز شفیعی
ایمپلنت
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر الناز شفیعی متخصص پروتز های دندانی و ایمپلنت می باشم. بنده تحصیلات تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران به اتمام رساندم. پروستودنتیست به دندانپزشک متخصصی می گویند که پس از فارغ ‌التحصیلی در دوره دکترای عمومی دندانپزشکی، با گذراندن دوره ۴ساله تخصصی پروتز های دندانی و ایمپلنت فارغ التحصیل می شود. این رشته تخصصی شامل تمامی درمان های پروتز ثابت، متحرک، مبتنی بر ایمپلنت و پروتز های ماگزیلوفاشیال می باشد.
زمانی که در دهان دندانی از دست برود حال به دلیلی که باشد و یا این که ریشه و تاج دندان دچار مشکل می شود از پروتز های دندانی جهت دندان های از دست رفته استفاده می کنند. در مواردی که بخشی از فک به علت هایی مانند سرطان و یا تصادفات و … از میان می رود در این موراد نیز پرئتز می بایست جایگزین عضو مربوط شود. ایمپلنت های دندانی به مثابه ریشه و تاج دندان مصنوعی می باشد. ریشه های مصنوعی به طور معمول از جنس تایتانیوم هستند و به مثابه نگهدارنده و پایه پروتزی می باشند که یک یا تعداد بیشتری دندان که از دست رفته است را نگه می دارند. به علاوه ریشه های مصنوعی دندان از تحلیل و از میان رفتن استخوان فک نیز جلوگیری به عمل می آورند. این درمان به مثابه پروتز جایگزینی دندان معروف شده است و به عنوان درمانی دائمی به حساب می آید. و البته بر خلاف دندان مصنوعی به صورت متحرک نمی باشد و کاملا در دهان ثابت می باشد. از سوی دیگر این درمان به عنوان دندانپزشکی زیبایی نیز آن را می شناسند. زمانی که در فرد دنندانی از دست می رود ممکن است فرد در صحبت کردن و خندیدن دچار ناراحتی و خجالت شود. همچنین در مشکلات جویدن غذا به علت نداشتن دندان تاثیر منفی بر عادات غذایی می گذارد که حتی می تواند به سوء تغذیه نیز ناشی شود. زمانی که یک دندان از میان می رود ایمپلنت که جایگزین دندان از دست رفته می شود استحکام و پایداری لازم را دارد که بتواند جایگزین دندان از دست رفته شود و فرد را یاری می دهد که بدون هیچ گونه زحمتی و مانند دورانی که دندان طبیعی و دائمی داشته عمل جویدن غذا را به انجام برساند. همچنین ایمپلنت با تحریک استخوان فک، از تحلیل استخوان فک و تغییر ظاهر چهره بر اثر بی دندانی چلوگیری می کند. بنده در مطب شخصی خود با بیمه های بانک ملی و بیمه پارسیان طرف قرارداد دارم و شما عزیزان می توانید از طریق راه های زیر با مطب بنده در ارتباط باشید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص پروتز های دندانی و ایمپلنت
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر الناز شفیعی متخصص پروتز های دندانی و ایمپلنت ،درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نامرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص پروتز های دندانی و ایمپلنت.  
تخصص ها
قرار ملاقات
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 الی 20:30
تصویر
دکتر الناز شفیعی
ایمپلنت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر