منو
X

تصویر
دکتر ابراهیم یزدانی
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر ابراهیم یزدانی جراح و دندان پزشک می باشم. بنده پس از اتمام تحصیلات خود به بازگشایی مطب خصوصی خود همت گماشتم و در سال ۱۳۹۱ مطب خصوصی خود را بازگشایی کردم و در سال ۱۳۹۲ توانستم گواهینامه ایمپلنت را از جهاد دانشگاهی تهران دریافت نمایم. در حدود ۳۰۰۰ پرونده از مراجعین محترم در مطب بنده موج.د می باشد و این نشان گر لطف و حمایت های بی دریغ مراجعین محترم می باشد. نظر به حمایت شما عزیزان بنده نیز متقابلا خود را موظف می دانم تا مطب خود را به تجهیزات به روز و نوین مجهز نمایم و تا آنچه را که شایسه شماست را در اختیار شما عزیزان قرار دهم تا با اطمینان خاطر بیشتری کار درمانی را همراهی نمایید. بنده مطب خود را به دستگاه استریلیزاسیون کلاس Bساخت شرکت یوروندا ایتالیا در راستای استریل کردن وسایل و تجهیزات مطب مجهز نموده ام همچنین مطب شخصی بنده مجهز به دستگاه هوشمند روتاری اندو کلاس cماراتون کره T سنسور rvg دیجیتالی ساخت شرکت واتک کره، مجهز به دستگاه رادیوگرافی پری اپیکال دیواری و مجهز به موتور جراحی تمام اتوماتیک ماراتون کره می باشد.
درمان هایی که بنده در مطب شخصی خود انجام می دهم شامل: ایمپلنت ( که درمانی است برای جایگزینی دندان هایی که کاملا از ریشه از میان رفته است و در این درمان دیگر نیاز به تراش دندان های کناری و اطراف دندان خالی نمی باشد و درمانی درست برای این مشکل می باشد)، درمان ریشه دندان (جهت از میان بردن عفونت در ریشه دندان ها و جلوگیری از گسترش آن ها که پیشرفت عفونت در ریشه دندان سبب از دست رفتن دندان می شود)، پروتزهای زیبایی (این درمان مانند ایمپلنت در راستای جایگزین دندان های از میان رفته می باشد و در دو نوع ثابت و متحرک دسته بندی می شود)، بلیچینگ دندان ها (سفید کردن دندان ها با مواد شیمیایی که در دسته بندی دندان پزشکی زیبایی گنجانده می شود)، رادیولوژی دیجیتالی (توسط دستگاه رادیوگرافی دیواری و سنسور رادیوگرافی تمامی رادیوگرافی های لازم جهت مشخص کردن مشکلات دهان و دندان و درمان انجام می گیرد) و ترمیمی و زیبایی و دندان پزشکی اطفال از خدمات بنده در مطب شخصی خود می باشد. شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مطب بنده در ارتباط باشید. بنده و کلیه همکاران ضمن ایجاد فضایی آرام و بدون استرس شما عزیزان را در رسیدن به نتیجه دلخواه درمان یاری می کنیم.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها جراح و دندان پزشک
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر ابراهیم یزدانی جراح و دندان پزشک (دارای بورد تخصصی) ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، جراح و دندان پزشک.
تخصص ها
قرار ملاقات
از شنبه تا پنج شنبه صبح: ۱۰ الی ۱۳ عصـر: ۱۶ الی ۲۱
تصویر
دکتر ابراهیم یزدانی
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر