منو
X

تصویر
دکتر آوا عمادالساداتی
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر آوا عمادالساداتی متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم. در اینجا قصد دارم جهت آشنایی والدین توضیحاتی در ارتباط با ارتودنسی پیشگیرانه در دندان پزشکی کودکان به والدین گرامی ارائه دهم.
در سالیان گذشته مراجعه با دندان پزشکی صرفا جهت رفع مشکل بیمار و درمان مشکل پیش آمده برای وی بود. اما در حال حاضر فقط مراجعه به دندان پزشکی فقط برای بهبود بیماری نمی باشد بلکه این موضوع به سلامتی فکری و جسمی بیمار را نیز شامل می شود با این توضیح که ظاهر و زیبایی در صورت و نحوه چینش و نظم و ترتیب قرار گیری دندان ها از عامل هایی است که به سلامت روانی بیمار مرتبط می باشد. زود افتادن دندان های شیری و پوسیدگی ها تاثیر زیادی بر وضعیت قوس دندانی دارد و باعث کاهش طول قوس دندانی می شود . زمانی که طول قوس دندان ها کم شود در نتیجه باعث کم شدن فضای کافی برای رشد دندان های دائمی می گردد و در نهایت به هم ریختگی در نظم دندان ها را سبب می شود. بهترین زمان برای درمان های ارتودنسی چه هنگام می باشد؟ در ابتدای سن ۷ سالگی بهترین زمان برای درمان و معاینه ارتودنسی می باشد. زیرا در این زمان دندان های دائمی نیز در حال رشد هستند و تمامی دندان های شیری رشد کرده اند و در حال افتادن می باشند و نیز فک ها هم در وضعیتی می باشند که شکل خود را تشکیل داده اند. انجمن ارتودنتیست های آمریکا به والدین توصیه می کنند تا کودکان خود را برای معاینه ارتودنسی برای نیاز یا عدم نیاز نزد متخصص دندان پزشکی ببرند تا در صورت ممکن با درمان های ارتودنسی ساده تر و راحت تر از ایجاد مشکلات پیچیده و سخت فک ها و دندان ها در اینده جلوگیری به عمل آورد. فواید ارتودنسی پیشگیری در کودکان شامل : به رویش درست فکین کمک می کند، به رشد دندان های دائمی به صورت منظم و بر اساس الگوی درست رشد دندان ها یاری می رساند، کم کردن احتیاجات به جراحی فکین و بهبود وضعیت استخوان ها در سن جوانی، احتمال نهفتگی در دندان های دائمی را به حداقل می رساند، عادت های مضر هم چون مکیدن انگشت ها و یا قرار گیری زبان در میان دندان ها را اصلاح می کند، بهبود در بعضی از مشکلات گفتاری، ارتودنسی سبب بهبود پیدا کردن در ظاهر و فرم دندان ها و لب و چانه می شود، ارتودنسی اعتماد به نفس در افراد و رضایت افراد از ظاهر خود را افزایش داده و در نهایت تعملات اجتماعی در افراد را افزایش می دهد.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر دکتر آوا عمادالساداتی متخصص دندانپزشکی کودکان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی کودکان.  
تخصص ها
  • دندانپزشک کودک
تصویر
دکتر آوا عمادالساداتی
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر