منو
X

تصویر
دکتر آرمان خزاعی
ارتودنسی
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر آرمان خزاعی متخصص دندانپزشکی ارتودنسی و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم. بنده با اتمام دوران متوسطه خود و شرکت در آزمون سراسری در سال ۱۳۸۳ در رشته دکترای عمومی دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان پذیرفته شدم و در سال ۱۳۹ دکترای عمومی خود را از این دانشگاه با موفقیت به اتمام رسانیدم. سپس بالافاصله با قبولی در آزمون تخصصی ارتودنسی توانستم وارد دانشگاه علوم پزشکی شیراز شوم و این دوره را در سال ۱۳۹۲ با موفقیت از این دانشگاه اخذ نمایم. کار و فعالیت های بنده تنها مختص به امر درمانی نمی باشد بلکه کار طبابت را به عنوان حرفه خود در نظر گرفته و کلیه کار های دیگر را در راستای بهبود هر چه بیشتر این امر قرار داده ام و در این راستا با شرکت در کنفرانس ها و سمینار های دندان پزشکی در تلاش هستم از آخرین متد ها و روش ها روز دنیای تخصص ارتودنسی با خبر گشته و آن را در امر طبابت خود به کار بندم. من در حال حاضر عضو انجمن ارتودنتیست های ایران نیز می باشم. در مطب دندانپزشکی بنده به مراجعین خود جهت انتخاب کردن بهترین روش ‌های درمان برای دست یابی به و زیبا و لبخندی با آرامش کمک می کنم. در واقع بنده همواره در ارتباط با متد های درمان قابل استفاده به مراجعین خود اطلاعات ملزوم را ارائه می کنم و با توضیح جزئیات هر یک از این روش‌ ها، به بیمار کمک می ‌شود تا بتواند بهترین روش درمانی را برگزیند و به هدف خود در این راه دست یابد. بنده و کلیه همکاران خود در مطب تمام سعی خود را جهت جلب رضایت کودکان دلبند شما می کنیم امید است همیشه سلامت و تندرست باشید. در اینجا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با درمان فیس ماسک در ارتودنسی توضیحاتی کوتاه ارائه دهم.
فیس ماسک در ارتودنسی: تشخیص دادن وجود ناهنجاری در فک کودکان، کاری بسیار ساده است. جهت تشخیص دادن این عارضه در فک کودکتان، از وی بخواهدی که دندان های خود را روی همدیگر قرار دهد به صورتی که دندان های اسیاب وی کاملا روی همدیگر واقع شود. حالا از رو به رو به فرزند خود نگاه کنید. در حالت طبیعی دندان های فک بالای کودکتان می بایست در حدود ۲ میلی متر از دندان های فک پایینی وی در حالت جلوتر قرار بگیرد. در صورتی که متوجه این موضوع شدید که دندان های فک پایینی کودکتان جلوتر از دندان های فک بالای وی قرار گرفته است و یا اگر دندان ها در هر دو فک به طور کامل روی همدیگر قرار گرفته است جهت درمان هر چه سریع تر اقدام نمایید و فرزندتان را نزد یک متخصص ارتودنسی ببرید. یکی از راهکار های درمان ناهنجاری های موجود در فک در سنین کودکی، استفاده از فیس ماسک می باشد. فیس ماسک چیست؟ بی توجهی والدین به عارضه مال اکلوژن در فرزند خود در سنین پائین، باعث می شود زمینه شدت بیشتر این ناهنجاری ها را فراهم کند. در صورتی که در زمان کودکی به درمان این عارضه اقدام نگردد این افراد مجبور می باشند که در ایام بزرگسالی با تیغ جراحی مشکل خود را رفع نمایند. یکی از کاربرد های ارتودنسی که نقص ها و ناهنجاری های دندان و فکین را در کودکان و بزرگسالان رفع می کند، کاربرد فیس ماسک در کودکان است که به عنوان درمانی بسیار موثر محسوب می شود. یک مشکل و ایرادی که به دستگاه فیس ماسک وارد می گردد در این است که اندازه آن بزرگ و در خارج از دهان واقع می شود. فیس ماسک در خارج از دهان قرار می گیرد و هدف از استفاده از این دستگاه بهبود و تصحیح مشکل عقب بودن فک بالا و نیز تحریک رشد این بخش در میان کودکان با سن ۸ تا ۱۳ سال استفاده می شود. فیس ماسک درمانی مناسب برای کودکانی است که فک بالایی عقب تر از حالت معمول می باشد و شدت و میزان نا هنجاری در آن ها بسیار شدید نیست. به نظر می رسد که در این کودکان فک پائین به سمت جلو به حرکت درآمده است. دستگاه فیس ماسک به پائین و جلو کشیدن فک بالا در کودکان بسیار موثرذ و کمدک بسزایی می کند. در نتیجه با کمک این دستگاه در بزرگسالی دیگر ناچار به انجام دادن جراحی های سخت و پیچیده در سن بزرگسالی نمی باشد و یا حداقل میزان جراحی آن ها به کمترین حد خود خواهد رسید. در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدماتم در زمینه های نام برده می توانید با تعیین وقت قبلی به مطب اینجانب مراجعه فرمایید.

مشخصات
 • جنسیت مذکر
 • وابسته به کلینیک خصوصی
 • تجارب / مهارت ها متخصص ارتودنسی
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی دندانپزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
 • کلمات کلیدی دکتر آرمان خزاعی متخصص دندانپزشکی ارتودنسی (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی ارتودنسی.
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • ارتودنسی
قرار ملاقات
شنبه تا سه شنبه عصرها از ساعت ۶ تا ۸:۳۰ شنبه ها صبح از ساعت ۱۰ تا ۱۲
تصویر
دکتر آرمان خزاعی
ارتودنسی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر