منو
X

تصویر
دکتر آرش طهماسبی
جراحی دهان، فک و صورت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر آرش طهماسبی متخصص دندانپزشکی جراحی دهان، فک و صورت و دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در کنکور سراسری تجربی در رشته دندان پزشکی پذیرفته شدم و توانستم دکترای حرفه ای خود را در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی دریافت کنم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود در رشته تخصص جراحی دهان، فک و صورت پذیرفته شدم و موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم. در حال حاضر به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مشغول به کار درمان هستم و در حال حاضر در سمت استادیاری دانشگاه مشغول به کار می باشم. همان گونه که مستحضر هستید دندان پزشکی علمی به روز و می بایست مطابق بر آخرین پژوهش ها و یافته های جدید به پیش برود و از این رو بنده با قرار دادن خود در فضای آکادمیک سعی خود را بر ان داشته ام تا بتوانم از تمامی امکانات موجود در این فضا بیشترین استفاده را نمایم و با خاطری آسوده به امور تحقیقاتی و پژوهشی خود بپردازم. با انجام تحقیقات جدید و ارائه آن ها در میان همکاران به نتایج مهمی دست پیدا می کنیم و سپس با ارائه آن ها به صورت مقاله در مجامع علمی و سمینار ها و کنفرانس ها و یا چاپ آن ها در مجلات معتبر علمی داخلی و خارجی قدم های مثمر ثمری در این علم بر خواهیم داشت و به صورت موازی در کنار کار های علمی و پژوهشی به کار حرفه ای و طبابت خود می پردازم و این روش ها و دستاورد های نوین را در امر مداوای بیماران خود نیز به کار می بندم. اما تمامی امر درمان دندان پزشکی به این موضوع خاتمه پیدا نمی کند بلکه دندان پزشکی امری است مبتنی بر دستگاه ها و تکنولوژی های جدید. همان گونه که می دانید کاربرد تکنولوژی در حال حاضر امری اجتناب پذیر در درمان بیماری ها ست و در صورتی که دندان پزشکی از این امر مستثنی باشد کار درمانی را تا درصدی نمی تواند آن گونه که شایسته است انجام دهد از این منظر بنده با به کار گیری تکنولوژی روز در درمان بیماری های دندان و دهان تمامی سعی و تلاش خود را در جلب رضایت شما مراجعین عزیز می نمایم. من همیشه توضیحات را در اولین دیدار و ملاقات با مراجعین و بیمار خود ارائه می دهم تا آن ها در مورد نحوه درمانی خود بهتر آشنا گردند و این به عنوان بخشی از روش درمانی من محسوب می شود. بنده با توضیحات کامل و دقیق نسبت به روش درمانی شما شما را از نحوه درمان تان آگاه می کنم. بخصوص این امر را برای جراحی های مربوط به زیبایی بسشتر انجام می دهیم زیرا استرس و اضطراب مراجعان خود را برای درمان شان و انتظار آن ها برای ارائه بهترین درمان به خوبی درک خواهیم کرد. من و تمام همکاران خود در مطب تمام تلاش خود را برا جلب رضایت شما می کنیم امید بنده و کادر درمانی ام جلب رضایت شما و سلامتی شما گرامیان می باشد. در این جا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با جراحی ارتوگناتیک برای شما گرامیان ارائه نمایم.
جراحی ارتوگناتیک، اصلاح ناهنجاری های فکی و جراحی مفصل فکی: نا هنجاری های فکی به طور معمول عامل اصلی آن به دلیل رشد نا متناسب و نا هماهنگ یک فک و یا هر دو فک می باشد. این رشد نا متناسب و نا هماهنگ به معنای جلو یا عقب بودن یکی از فک ها و یا هر دو فک می باشد و همچنین وجود افزایش یا کاهش ارتفاع در یک یا دو فک می باشد. نیز امکان دارد زمانی که دو فک رشد می کند این رشد به صورت نا قرینگی اتفاق بیافتد و سمتی جلو تر از دیگر سمت و یا عقب تر از سمت دیگر باشد. به جز در فک ها، چانه نیز قادر است به تنهایی و یا در ترکیب با هر دو فک به مشکلات رشدی مبتلا شود. کلیه این مشکلات رشدی به جز در از میان بردن نسبت های صورت و ایجاد نا زیبایی در صورت و وجود مسائلی که در امر جویدن، نفس کشیدن و صحبت کردن برای شخص بوجود می آورد، قادر هستند که بر روی مفصل فک نیز تاثیر بگذارند و ان را نیز بیمار نمایند. به آن دسته از جراحی هایی که نا هنجاری های فکی را تصحیح می بخشد، جراحی ارتوگناتیک می گویند. همان گونه که گفته شد نا هنجاری های فکی به طور معمول ناشی از رشد نا متناسب و نا هماهنگ یک فک و یا هر دو فک می باشد. نیز امکان دارد زمانی که دو فک رشد می کند این رشد به صورت نا قرینگی اتفاق بیافتد و سمتی جلو تر از دیگر سمت و یا عقب تر از سمت دیگر باشد. به جز در فک ها، چانه است به تنهایی و یا در ترکیب با هر دو فک به مشکلات رشدی مبتلا شود. شما عزیزان در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدمات بنده در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی جراحی دهان، فک و صورت
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر آرش طهماسبی جراحی دهان، فک و صورت متخصص دندانپزشکی جراحی دهان، فک و صورت (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی جراحی دهان، فک و صورت.
تخصص ها
  • جراحی دهان و دندان
تصویر
دکتر آرش طهماسبی
جراحی دهان، فک و صورت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر