منو
X

تصویر
دکتر آرزو کاشانی
جراحی دندان
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

20%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر آرزو کاشانی متخصص جراحی و درمان ریشه می باشم. بنده تحصیلات دانشگاهی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به اتمام رسانیدم. بنده دانشیار یار دانشکده دندانپزشکی تبریز می باشم و در کنار امر طبابت به کار اموزش و پزوهش در دانشگاه و تعلیم و تربیت دانشجویان آینده علم دندانپزشکی می پردازم.
به طور کلی دندان ها از سه بخش مهم و اساسی تشکیل یافته است: رویه دندان با نام مینا، عاج و سپس پالپ. پالپ حاوی رگ های خونی و عصبی می ‌باشد. در معنا و تقسیم بندی دیگر آن بخشی از دندان که سفید رنگ می باشد و در بیرو از لثه قرار دارد تاج دندان و آن بخشی که درون لثه واقع شده است ریشه دندان گفته می شود. ریشه دندان موظف به ثبات دندان است و در واقع به عنوان لنگر عمل می‌کند.
زمانی که ریشه دچار آسیب می شود بر اثر عاملیت های متفاوتی چون ضربه دیدن دندان، پوسیدگی عمیق و یا دیگر مشکلات سبب آسیب رسانی به ریشه دندان می گردد که در این صورت هر چه زودتر باید اقدام نمود و فرد را تحت درمان قرار داد. درمان اندودنسی یا درمان داخل دهان جهت نجات دادن دندانی می باشد که بافت های نرم درون آن دچار آسیب و عفونت شده است. این اسیب ها مانند التهاب و عفونت می تواند سبب پوسیدگی عمیق، درمان ‌های دندانپزشکی مکرر در یک دندان ، ترک ‌خوردگی و یا شکستگی دندان باشد. در بعضی زمان ها امکان دارد ریشه دندان آسیب دیده باشد در حالی که هیچ گونه پر شدگی در دندان و لب پر شدگی نیز دیده نشود. اما اگر این عفونت های ریشه دندان و التهابات آن درمان نشود خود سبب آبسه و درد شدید برای فرد می شود و در آخر نیز امکان دارد که دندان از دست برود. جهت انجام نیاز به درمان ریشه دندان مانند هر بیماری دیگری یکسری علامت ها و نشانه ها وجود دارد که عبارتند از حساسیت طولانی‌ مدت دندان به سرما یا گرما، درد، حساسیت به لمس و جویدن، تغییر رنگ دندان ، تورم و ترشحات گره ‌های لنفاوی و بافت‌ های لثه و استخوان مجاور می باشد. اما در مواقعی نیز وجود دارد که امکاندارد هیچ گونه علامتی وجود نداشته باشد. درمان ریشه دندان به این صورت می باشد که بافت های آلوده و عفونی در ریشه دندان خالی و پاک می وشد و کلیه مجرا های ریشه شکل دهی می‌شوند. در آخر فضای تهی با مواد بخصوصی پر می شود و مهر و موم می شود تا از این طریق راه نفوذ دوباره باکتری ها به درون دندان و ایجاد دوباره عفونت و آلودگی بسته شود. و در آخر کار نیز روکش دندانی بر روی دندان اعمال می شود تا باعث محافظت بیشتر دندان شود و نیز عملکرد دندان دوباره یابی شود. در نهایت پس از درمان ریشه دندان می توانید باز هم از دندان هایتان همچون گذشته بهره ببرید. بنده و سایر همکارانم در مطب شخصی خود تمام تلاش خود را در راستای بهبود دندان های شما عزیزان به عمل می آوریم. بنده با بیمه های نیروهای مسلح – بانک ملی – بانک سپه – بانک کشاورزی – بیمه پارسیان – منتخب جانبازان طرف قرارداد دارم. شما عزیزان می توانید با شماره های زیر با مطب شخصی بنده و از طریق ایمیل با بنده در ارتباط باشید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص جراحی و درمان ریشه
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی آرزو کاشانی متخصص جراحی و درمان ریشه ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص جراحی و درمان ریشه.
تخصص ها
قرار ملاقات
روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8-4 بعد از ظهر 3
تصویر
دکتر آرزو کاشانی
جراحی دندان
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر