منو
X

تصویر
دکتر آتوسا جانشین
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر آتوسا جانشین متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان و ارتودنسی پیشگیری دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در کنکور سراسری تجربی در سال ۱۳۸۵ با کسب رتبه ۵۸ در دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شدم و توانستم در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی در سال ۱۳۹۱ پذیرفته شوم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود بلافاصله در رشته تخصص کودکان و نوجوانان و ارتودنسی پیشگیری در دانشگاه علوم پزشکی همدان پذیرفته شدم و موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم و توانستم رتبه ی اول آزمون بورد تخصص دندان پزشکی کودکان ایران را بدست آورم. در حال حاضر در سمت استادیاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان و گروه کودکان و نوجوانان مشغول به فعالیت می باشم. بنده در دانشگاه علاوه بر داشتن سمت های اجرایی به کار تدریس و پژوهش نیز مشغول می باشم. سمت های اجرایی بنده در دانشگاه من را از امر تدریس و پژوهش هیچ گاه رها نکرده است و بر عکس وابستگی و تعلق خاطر من به این موضوعات در کنار طباطبت بیشتر از پیش نیز می باشد. زیرا من فعالیت در فضای اکادمیک را به عنوان مکملی در راستای درمان بهتر بیماری ها و انتخاب بهترین روش های درمانی برای کودکان در نظر می گیرم. انجام دادن پژوهش و تحقیق در حوزه تخصصی خود را همواره به عنوان سرمایه ای در راستای طرح درمانی خود در نظر می گیرم و بدین گونه کار درمانی را با پیشرفت های روز دنیا و به بهترین روش درمانی روز به پیش می برم. آنچه در دندان پزشکی کودکان بسیار حائز اهمیت می باشد نحوه برقراری ارتباط با با کودک می باشد و این ارتباط می بایست به گونه ای باشد که دندان پزشک را تا حد یک روانشناس برای کودک به نمایان کند. بدین صورت که کودکان در مراجعه به دندان پزشکی به طور طبیعی دارای ترس و واهمه می باشند و دندان پزشک در اینجا با مهارت های روانشناسانه ای که می بایست از پیش کسب کرده باشد کودک را به ادامه کار درمانی دندان راضی کند و ترس و واهمه را از دل کند برهاند. بنده همواره کلیه تلاش خود را در امر تدریس بر پایه پژوهش و تحقیقات خود گذاشته ام تا از این طریق با اخرین مطالب و پژوهش های علم دندان پزشکی در حوزه تخصص کودکان و نوجوانان آگاه شوم و خود نیز با تحقیقات انجام شده و شر کت در کنگره ها و سمینار ها و ارائه مقالات در مجلات و سخنرانی های مختلف در تلاش جهت ارائه این مطالب در کار درمانی و نیز برای دانشجویان خود داردم. من در مطب خود به همراهی کلیه همکاران خود تمامی انرژی و تلاش خود را بر ان داشته ای تا کار درمانی شما را به بهترین وجه ممکن انجام دهیم و رضایت خاطر شما را بدست آوریم. تمام تلاش های بنده داشتن سلامت و بهروزی برای فرزندان این مرز و بوم می باشد که آینده سازان کشور عزیزمان ایران می باشد. آرزوی من و کادر درمانی ام سلامتی و تندرستی شما عزیزان می باشد. در اینجا قصد دارم در ارتباط با علل ایجاد پوسیدگی در دندان کودک برای آگاهی شما عزیزان اطلاعاتی را ارائه دهم.
چگونه مصرف شیر ممکن است باعث ایجاد پوسیدگی در دندان کودک شود؟ مواظبت کردن از دندان شیری هر چند دندان ‌های شیری به صورت موقت در دهان کودک وجود دارد ولی بسیار با اهمیت می باشد و امکان دارد به پوسیدگی دهان دچار گردد. پوسیدگی دندان‌ های شیری در نوزادان و کودکان نو پا به طور معمول منشا آن از شیشه شیر می آید و این نوع پوسیدگی را پوسیدگی زودرس دندان ‌های شیری می نامند. کودکان به دندان‌ های سالم و قوی احتیاج دارند تا قادر باشند غذای خود را به خوبی تمام بجوند، به صورت درست و صحیح تکلم کنند و لبخند زیبا بر روی چهره خود داشته باشند. دندان‌های شیری نیز به کودکان یاری می‌کند تا دندان دائمی که پس از افتادن دندان شیری رشد می کند به درستی و منظم شروع به درآمدن کند. چرا باید نگران پوسیدگی دندان شیری کودک خود باشم؟ درمان نشدن در وقت مناسب برای پوسیدگی دندان‌ های شیری در کودکان امکان دارد درد و ناراحتی برای کودکان با خود به همراه داشته باشد. در مورد های شدید همچنین ملزوم می باشد که دندان شیری کشیده شود. چنان چه پوسیدگی دندان شیری باقی بماند یا به علت تشدید پوسیدگی دندان به کشیدن دندان از دهان اجبار شویم، امکان دارد در غذا خوردن کودک ناتوانی ایجاد شود و در نهایت کودک به سوء تغذیه مبتلا گردد. نیز خارج گشتن زود تر از موعد دندان شیری قادر است بر روی نحوه صحبت کردن کودک تاثیر بگذارد و سبب ایجاد مشکلات گفتاری در وی شود. از آنجایی که دندان‌ های شیری عامل تاثیر گذاری در رشد پیدا کردن دندان‌ های دائمی زیرین خود می باشند، از دست رفتن زود تر از هنگام آن ‌ها قادر است رویش دندان ‌های دائمی را با ناراحتی و مشکلاتی مبتلا کند و سبب کج گشتن دندان ها گردد. شما عزیزان در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدمات بنده در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر آتوسا جانشین متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان و ارتودنسی پیشگیری (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، نا هنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان و ارتودنسی پیشگیری.  
تخصص ها
قرار ملاقات
یکشنبه ساعت 16 الی 20 / سه شنبه ساعت 16 الی 20
تصویر
دکتر آتوسا جانشین
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر