منو
X

تصویر
داریوش هادیان
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
0%

دقت

100%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

60%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

اینجانب دکتر داریوش هادیان، متخصص رادیولوژی دهان، فک و صورت هستم. بعد از این که مدرک تخصصی رادیولوژی را اخذ کردم، اقدام به راه اندازی یک مرکز تخصصی تصویربرداری دهان و فک و صورت کردم، سپس توانستم بعد از دریافت مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مرکز رادیولوژی را در شرق تهران تأسیس کنم. هدف من از ابتدا فعالیت ارائه ی بهترین و دقیق ترین خدمات رادیولوژی تشخیصی بوده است، از این جهت از مجهزترین و جدیدترین دستگاه های رادیولوژی در این مرکز استفاده می شود، که علاوه بر تهیه ی تصاویری دقیق و بدون خطا، از کمترین اشعه برخوردار هستند. با این حال کارشناسان ما برای افراد با بیماری های خاص، خردسالان و بانوان باردار از محافظ های سربی استفاده می کنند.
قابل توجه پزشکان و بیماران عزیز تکنیک های متداول تصویربرداری از داخل و خارج دهان که در این مرکز قابل ارائه می باشد، به این شرح است:
– رادیوگرافی های داخل دهانی: رادیوگرافی بایت وینگ (BW)، رادیوگرافی پری اپیکال (PA)، رادیوگرافی اکلوزال (Occlusal)
– رادیوگرافی خارج دهانی: رادیوگرافی پانورامیک (OPG)، رادیوگرافی سفالومتری، رادیوگرافی سیالوگرافی، سی تی اسکن دهان و فک و صورت (CBCT)، …
– فتوگرافی
هر یک از این تکنیک ها کاربرد خاص خود را دارد. با استفاده از تصاویر حاصل از رادیوگرافی ها می توان به راحتی بافت های نرم و سخت داخل و خارج دهان را مورد بررسی قرار داد، ضایعات و بیماری های این قسمت ها را تشخیص داد، و مناسب ترین روش درمانی را ارائه داد، هم چنین می توان با استفاده از فتوگرافی، قبل و بعد از طرح درمانی ارتودنسی و خدمات ترمیمی- زیبایی دندانپزشکی مانند کامپوزیت، لامینت، … را مورد بررسی قرار داد.
افرادی که بنا بر تشخیص و تجویز پزشک معالج خود نیاز به انجام رادیوگرافی و فتوگرافی دارند می توانند با خیالی آسوده به مرکز ما مراجعه داشته باشند. پرسنل آموزش دیده و با تجربه ی ما در حال حاضر همه روزه (غیر از روزهای تعطیل) پاسخگو و پذیرای شما مراجعه کنندگان عزیز می باشند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن هایی که در این صفحه درج شده است تماس حاصل فرمایید. هدف من به همراه دیگر پرسنل این مجموعه ارائه ی بهترین خدمات تصویربرداری پزشکی با مناسب ترین قیمت، با استفاده از به روزترین دستگاه های رادیولوژی، زیر نظر کارشناسانی مجرب در محیطی آرام می باشد، با ما در ارتباط باشید.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر داریوش هادیان
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی تصویربرداری دهان، فک و صورت
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی مدیر و مؤسس مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر داریوش هادیان
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر داریوش هادیان دندانپزشک، دکتر داریوش هادیان فوق تخصص دندانپزشکی، دکتر داریوش هادیان متخصص بهداشت عمومی دهان و دندان، دکتر داریوش هادیان متخصص ریشه‌ درمانی، دکتر داریوش هادیان متخصص دندانپزشکی سالمندان، دکتر داریوش هادیان متخصص آسیب‌ شناسی دهان و فک و صورت، دکتر داریوش هادیان متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر داریوش هادیان جراح دهان و فک و صورت، دکتر داریوش هادیان متخصص کاشت دندان، دکتر داریوش هادیان متخصص ارتودنسی
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان
 • تکنسین دندان‌پزشکی
تصویر
داریوش هادیان
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر