منو
X

تصویر
بهرنگ مقدم زاده
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
0%

دقت

100%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

60%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

اینجانب دکتر بهرنگ مقدم زاده، عضو هیأت علمی دانشگاه تهران واحد بین الملل (گروه رادیولوژی دهان و فک و صورت، دانشکده دندانپزشکی) و متخصص تصویربرداری دهان و فک و صورت از دانشگاه علوم پزشک شهید بهشتی تهران هستم. هم چنین مدیریت یک مرکز تخصصی رادیولوژی “مرکز رادیولوژی دهان، فک و صورت دکتر مقدم زاده” را در تهران بر عهده دارم که این مرکز در سال ۱۳۹۱ در منطقه هفت تهران افتتاح شد.
تا به امروز در کنار تدریس در دانشگاه و انجام فعالیت های پژوهشی و علمی، در زمینه ی رادیولوژی نیز فعالیت های بسیاری داشته و خدمات تشخیصی را به هموطنان عزیز ارائه کرده ام.
هدف من به عنوان یک رادیولوژیست از ابتدای فعالیت ارائه ی دقیق ترین خدمات تشخیصی بوده است، از این رو از مجهزترین و به روزترین دستگاه های تصویربرداری پزشکی در مرکز خود بهره گرفته ام تا بتوانم بهترین خدمات رادیوگرافی و فتوگرافی را به پزشکان و بیماران عزیز ارائه کنم.
هم چنین از حضور افرادی باتجربه و آموزش دیده در مرکز رادیولوژی خود استفاده کرده ام تا بتوانم خدماتی مناسب را به مراجعین محترم ارائه کنم.
از میان خدمات اصلی مجموعه ی خود که شما می توانید از آن بهره مند شوید می توانم اشاره ای داشته باشم به: رادیوگرافی های بایت وینگ، پری اپیکال و اکلوزال در رده ی تصویربرداری های داخل دهانی، پانورامیک، سفالومتری (تمام رخ و نیم رخ)، سی تی اسکن سه بعدی، … به عنوان تصویربرداری های خارج دهانی، و فتوگرافی.
با کمک تکنیک های نام برده می توان به راحتی قسمت های مختلفی از دهان، فک و صورت را مورد بررسی قرار داده، و به تشخیص ضایعه ها، بیماری ها و آسیب های نسوج پرداخت. با کمک فتوگرافی نیز می توان ارزیابی های لازم پیش از درمان را انجام داده و میزان تغییرات را در طول درمان به خوبی بررسی کرد.
هموطنان عزیزی که در نواحی دهان و صورت خود دچار تروما شده اند، از بیماری ها و مشکلات دندانی و لثه ای رنج می برند، یا در مراحل پیش از شروع طرح های درمانی، ترمیمی و زیبایی دندانپزشکی هستند می توانند با من و همکارانم در ارتباط باشند.
هم اکنون با سابقه ی نزدیک به ده سال فعالیت تخصصی در حیطه ی رادیولوژی در کنار پرسنل حرفه ای خود در خدمت شما هموطنان گرامی می باشم، شما می توانید برای بهره مندی از دقیق ترین و با کیفیت ترین خدمات رادیوگرافی و فتوگرافی در محیطی آرام و مناسب، زیر نظر کارشناسان و متخصصانی مجرب به مرکز رادیولوژی دهان، فک و صورت مقدم زاده مراجعه داشته باشید.
راه های ارتباطی با مجموعه در این صفحه درج شده است، لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر یا به وبسایت مرکز مراجعه کرده و یا از طریق آدرس ایمیل و شماره تلفن درج شده با پرسنل مرکز در ارتباط باشید.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک مرکز رادیولوژی دهان، فک و صورت دکتر بهرنگ مقدم زاده
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
 • رشته تحصیلی تصویربرداری دهان، فک و صورت
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی بنیانگذار و مدیر مرکز رادیولوژی دهان، فک و صورت دکتر بهرنگ مقدم زاده
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر بهرنگ مقدم زاده دندانپزشک، دکتر بهرنگ مقدم زاده فوق تخصص دندانپزشکی، دکتر بهرنگ مقدم زاده متخصص بهداشت عمومی دهان و دندان، دکتر بهرنگ مقدم زاده متخصص ریشه‌ درمانی، دکتر بهرنگ مقدم زاده متخصص دندانپزشکی سالمندان، دکتر بهرنگ مقدم زاده متخصص آسیب‌ شناسی دهان و فک و صورت، دکتر بهرنگ مقدم زاده متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر بهرنگ مقدم زاده جراح دهان و فک و صورت، دکتر بهرنگ مقدم زاده متخصص کاشت دندان، دکتر بهرنگ مقدم زاده متخصص ارتودنسی
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان
 • تکنسین دندان‌پزشکی
تصویر
بهرنگ مقدم زاده
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر