منو
X

تصویر
الهام حسینی
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر الهام حسینی هستم، متخصص تصویربرداری دهان و فک و صورت به شماره نظام پزشکی ۱۱۵۰۲۲٫ هم چنین در حال حاضر مدیریت یک مرکز تخصصی رادیولوژی را نیز بر عهده دارم. این مرکز را بعد از اخذ مجوزهای لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با نام “مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت پرتو” در شهرستان کرج افتتاح کردم. هم اکنون در این مجموعه پرسنلی با تجربه و متعهد در حال فعالیت هستند و روزانه پذیرای افرادی می باشند که نیاز به انجام متدهای مختلف تصویربرداری دندانپزشکی از قبیل: رادیوگرافی بایت وینگ، رادیوگرافی پری اپیکال، رادیوگرافی اکلوزال، رادیوگرافی پانورامیک، سفالومتری، اسکن سه بعدی فک و صورت (CBCT)، رادیوگرافی سینوس ها، رادیوگرافی مفصل تمپومندیبولار (TMJ)، و… دارند. قابل توجه شهروندان گرامی، تمامی دستگاه های موجود در مرکز رادیولوژی پرتو، جزو پیشرفته ترین دستگاه های تصویربرداری هستند که در کنار دقت و کیفیت بالاتر، از دوز تابشی کمتری نیز برخوردار می باشند. با این حال تمامی بیماران عزیز هنگام انجام تصویربرداری از روپوش های مخصوص استفاده می کنند. هدف من و پرسنل مرکز رضایت شما از خدمات ارائه شده می باشد، از این رو تمام تلاش ما در ارائه ی خدمات تشخیصی دقیق و باکیفیت، مطابق با استانداردهای جهانی است.
امروز با پیشرفت تکنولوژی به خصوص در حیطه ی رادیولوژی، اقدامات تشخیصی و درمانی دقیق تر و درست تری را می توان داشت، سیستم های رادیولوژی دندانپزشکی این امکان را در اختیار ما قرار می دهند تا بتوانیم به بررسی دقیق تمامی بافت های داخل و خارج دهان که به راحتی و با چشم قابل مشاهده نیستند بپردازیم، و هم چنین تشخیصی درست از ضایعات، آسیب دیدگی ها و اختلالات این قسمت ها داشته باشیم. امروزه بسیاری از دندانپزشکان و جراحان فک و صورت برای تشخیص و ارائه ی طرح های درمانی و هم چنین زیبایی از متدهای رادیوگرافی نام برده بهره می گیرند.
در صورتی که شما نیز طبق تجویز پزشک معالج خود نیاز به انجام رادیوگرافی دارید می توانید با من و پرسنل مرکز در ارتباط باشید. ما همه روزه (غیر از روزهای تعطیل) آماده ی پذیرش و ویزیت شما مراجعین گرامی می باشیم.
هدف من و کادر مجرب مجموعه حفظ سلامت شما عزیزان است، با ما در ارتباط باشید.

مشخصات
 • جنسیت زن
 • وابسته به کلینیک مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت پرتو
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی تصویربرداری دهان، فک و صورت
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی مدیر و مؤسس مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت پرتو
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر الهام حسینی دندانپزشک، دکتر الهام حسینی فوق تخصص دندانپزشکی، دکتر الهام حسینی متخصص بهداشت عمومی دهان و دندان، دکتر الهام حسینی متخصص ریشه‌ درمانی، دکتر الهام حسینی متخصص دندانپزشکی سالمندان، دکتر الهام حسینی متخصص آسیب‌ شناسی دهان و فک و صورت، دکتر الهام حسینی متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر الهام حسینی جراح دهان و فک و صورت، دکتر الهام حسینی متخصص کاشت دندان، دکتر الهام حسینی متخصص ارتودنسی
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان
 • تکنسین دندان‌پزشکی
تصویر
الهام حسینی
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر