منو
X

تصویر
اعظم معظم پور
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر اعظم معظم پور هستم، متخصص پرتونگاری دهان و فک و صورت به شماره نظام پزشکی ۱۲۷۷۰۲٫ من نیز مانند دیگر متخصصان این شاخه از دندانپزشکی با اجرای انواع روش های تصویربرداری داخل دهانی و خارج دهانی، راه های حفاظتی در مقابل اشعه ی دستگاه های رادیولوژی، تفسیر تصاویر رادیوگرافی و تنظیم گزارش برای ارجاع به همکاران گرامی آشنایی داشته و خدماتی را در این حیطه به مردم عزیز ارائه می کنم.
قابل ذکر می باشد که در حال حاضر مدیریت یک مرکز تخصصی رادیولوژی دهان و فک و صورت را نیز بر عهده دارم. این مرکز را بعد از اخذ تأییدیه ها و مجوزهای لازم در شهرستان بهبهان راه اندازی کردم.
هدف من از تأسیس این مرکز “مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر معظم پور” ایجاد محیطی ایمن و مناسب برای ارائه ی دقیق ترین و باکیفیت ترین خدمات رادیولوژی در شاخه دندانپزشکی بوده است. از این رو سعی کرده ام از تجهیزاتی پیشرفته و مجهز بهره بگیرم، تمامی دستگاه های تصویربرداری به کار رفته در مرکز رادیولوژی بنده دیجیتالی بوده و در کنار خروجی دقیق، از دوز تابشی کمتری نیز برخوردار هستند.
هم چنین سعی کردم برای بهبود خدمات ارائه شده از پرسنلی باتجربه دعوت به همکاری کنم، شما می توانید با مراجعه به مرکز بنده در سریع ترین زمان پذیرش شده و برای انجام تصویربرداری آماده شوید. هم چنین بعد از آماده شدن نتایج رادیوگرافی تان، بدون نیاز به مراجعه حضوری، و تنها از طریق سایت مرکز می توانید به گزارش تصویربرداری های خود دسترسی داشته باشی، علاوه بر شما، پزشک معالج تان نیز می توانید با مراجعه به سایت و با وارد کردن شماره نظام پزشکی خود، نتایج و گزارش تصویربرداری های شما را دریافت نماید.
از میان خدمات اصلی مرکز خود می توانم به بایت وینگ، پری اپیکال و اکلوزال در رده ی رادیوگرافی های داخل دهانی، پانورامیک، سفالومتری (لترال، پوستروانتریور)، واترز، گرافی TMJ (مفصل گیجگاهی- فکی)، سی تی اسکن سه بعدی فک و صورت (CBCT)، … در رده ی رادیوگرافی های خارج دهانی، و فتوگرافی اشاره کنم.
تکنیک های نام برده، روند بررسی نسوج داخلی و خارجی دهان اعم از بافت های سخت و نرم را برای متخصصان بسیار راحت کرده است، هم چنین با استفاده از این متدها می توان با دقت بیشتری به تشخیص عارضه های دهان، فک و صورت پرداخت.
افرادی که براساس تجویز پزشک معالج خود نیاز به انجام رادیوگرفی دارند می توانند با من و پرسنل مرکز در ارتباط باشند.
ما همه روزه (شنبه تا پنجشنبه) در دو نوبت صبح از ساعت ۹ تا ۱۳، و نوبت عصر از ساعت ۱۶ تا ۲۱:۳۰ در خدمت شما بیماران عزیز می باشیم. لطفا برای دریافت اطلاعات مورد نیاز خود از طریق راه های ارتباطی درج شده (شماره های تماس) اقدام فرمایید.
حفظ سلامت دهان و فک و صورت شما مردم عزیز هدف اصلی ما است، با ما در ارتباط باشید.

مشخصات
 • جنسیت زن
 • وابسته به کلینیک مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر معظم پور
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی تصویربرداری دهان، فک و صورت
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی مدیر و مؤسس مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر معظم پور
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر اعظم معظم پور دندانپزشک، دکتر اعظم معظم پور فوق تخصص دندانپزشکی، دکتر اعظم معظم پور متخصص بهداشت عمومی دهان و دندان، دکتر اعظم معظم پور متخصص ریشه‌ درمانی، دکتر اعظم معظم پور متخصص دندانپزشکی سالمندان، دکتر اعظم معظم پور متخصص آسیب‌ شناسی دهان و فک و صورت، دکتر اعظم معظم پور متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر اعظم معظم پور جراح دهان و فک و صورت، دکتر اعظم معظم پور متخصص کاشت دندان، دکتر اعظم معظم پور متخصص ارتودنسی
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان
 • تکنسین دندان‌پزشکی
تصویر
اعظم معظم پور
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر