منو
X

تصویر
آیدین صالحی میلانی
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

100%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

60%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر آیدین صالحی میلانی هستم، متخصص تصویربرداری دهان و فک و صورت. قابل ذکر می باشد که بعد از فارغ التحصیلی تصمیم به تأسیس یک مرکز رادیولوژی گرفتم و بعد از اخذ مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مرکز “رادیولوژی دهان، فک و صورت دکتر صالحی میلانی” را افتتاح کردم. سعی من از ابتدا فعالیت ارائه ی دقیق ترین خدمات تشخیصی به مردم عزیز بوده است از این رو برای تحقق این هدف بهترین و جدیدترین دستگاه های رادیولوژی را فراهم آورده ام تا با کمترین درصد خطا و بالاترین کیفیت، تصاویری از بافت نرم و سخت دهان و صورت را در اختیار داشت.
در صورتی که نیاز به انجام انواع رادیوگرافی های داخل دهانی، رادیوگرافی های خارج دهانی، سی تی اسکن و فتوگرافی دارید می توانید با خیالی آسوده به مرکز ما مراجعه داشته باشید.
حیطه ی اصلی خدماتی که در مرکز ما قابل ارائه می باشد و شما می توانید از آن بهره مند شوید شامل:
– رادیوگرافی های داخل دهانی: رادیوگرافی بایت وینگ، رادیوگرافی پری اپیکال، رادیوگرافی اکلوزال
– رادیوگرافی های خارج دهانی: پانورکس، سفالومتری، اسکن سه بعدی، واترز، …
– فتوگرافی می شود.
قابل ذکر می باشد که با کمک رادیوگرافی می توان قسمت یا قسمت های از دهان، فک و صورت را مورد بررسی قرار داد، و به تشخیص ضایعات، بیماری ها و آسیب های نسج نرم و سخت دهان و صورت پرداخت. فتوگرافی نیز معمولا مناسب قبل و بعد جراحی های فک و صورت، طرح های درمانی ارتودنسی و ایمپلنت، و طرح های زیبایی و ترمیمی همانند ونیر کامپوزیت، لمینت، … می باشد.
اگر دچار آسیب دیدگی در قسمت فک و استخوان های صورت خود شده اید، و یا از مشکلات دندانی و یا لثه ای رنج می برید و پزشک معالج تان انجام رادیوگرافی را تجویز کرده، و در مراحل پیش از جراحی فک و صورت، ارتودنسی و خدمات زیبایی دندانپزشکی می باشید می توانید به مرکز ما مراجعه داشته باشید.
در حال حاضر همه روزه در کنار پرسنل مجرب خود در مرکز حضور داشته و در خدمت شما مراجعین عزیز می باشم. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن هایی که در این صفحه درج شده است تماس حاصل فرمایید. هدف ما ارائه ی بهترین خدمات رادیولوژی تشخیصی به شما مردم گرامی می باشد، با ما در ارتباط باشید.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک مرکز رادیولوژی دهان، فک و صورت دکتر آیدین صالحی میلانی
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی تصویربرداری دهان، فک و صورت
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی مدیر و مؤسس مرکز رادیولوژی دهان، فک و صورت دکتر آیدین صالحی میلانی
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر آیدین صالحی میلانی دندانپزشک، دکتر آیدین صالحی میلانی فوق تخصص دندانپزشکی، دکتر آیدین صالحی میلانی متخصص بهداشت عمومی دهان و دندان، دکتر آیدین صالحی میلانی متخصص ریشه‌ درمانی، دکتر آیدین صالحی میلانی متخصص دندانپزشکی سالمندان، دکتر آیدین صالحی میلانی متخصص آسیب‌ شناسی دهان و فک و صورت، دکتر آیدین صالحی میلانی متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر آیدین صالحی میلانی جراح دهان و فک و صورت، دکتر آیدین صالحی میلانی متخصص کاشت دندان، دکتر آیدین صالحی میلانی متخصص ارتودنسی
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان
 • تکنسین دندان‌پزشکی
تصویر
آیدین صالحی میلانی
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر