منو
X

کلیینک دندانپزشکی توسن
کلینیک دندانپزشکی
(0)
آمار این مرکز
(0) رای
0%

محیط

0%

مهارت پرسنل

0%

احترام و طرز برخورد

0%

وقت شناسی

0%

خدمات

0%

هزینه اقتصادی

درباره ما
  

کلینیک توسن مجهز به آخرین تکنولوژی بروز دنیا توسط اساتید مجرب دانشگاه فعالیت خود را آغاز کرد. در مجموعه ما کلیه معالجه ها با بالاترین کیفیت و استاندارد عرضه می شوند که این معالجه ها شامل: جرمگیری، سفید کردن دندان ها، پروتزهای دندانی، ترمیم های زیبایی، درمان ریشه، نگین های دندانی، جراحی دندان های نهفته، ایمپلنت، دندانپزشکی کودکان و بانوان باردار، ارتودنسی شفاف و دیگر خدمات دندانپزشکی می باشد.

تجهیزات تخصصی کلینیک توسن

دستگاه رادیو گرافی دیجیتال

عوارض این دستگاه بر بدن انسان تا حدی کم شده است که دندانپزشک یا دستیار در هنگام عکس برداری علاوه بر اینکه از اتاق خارج نمی شوند بلکه با در دست داشتن دستگاه، عکس برداری را انجام خواهند داد.

کیفیت داشتن و وضوح بالای تصویر در این دستگاه موجب می شود که عکس به هر اندازه دلخواه قابلیت بزرگنمایی داشته  و دندانپزشک بتواند به صورت دقیق و کامل به تشخیص دادن بپردازد.

دستگاه دوربین داخل دهانی

با استفاده از این دوربین می توان قبل و پس از معالجه از دندان به عکس گرفتن پرداخت و همینطور می توان در صورت احتیاج در حین معالجه تصویر داخل دهان را بر روی مانیتور روی یونیت پخش کرد و توضیحات لازم و ضروری را برای بیمار  شرح داد.

اختصاص سه دستگاه اتوکلاو کلاس A و B

با توجه به بالا بودن حجم کار و تعداد فراوان بیماران، اختصاص دادن سه دستگاه اتوکلاو این امکان را به وجود می آورد که در هر لحظه و برای هر بیمار، بتوانیم یک ست استریل در اختیار داشته باشیم و هیچگاه  اصول استریلیزاسیون قربانی کمیت نخواهد شد.

ارتودنسی شفاف

خصوصیات آشکار ارتودنسی شفاف در معالجه دندان های نامرتب این می باشد که به صورت متحرک است و به آسانی و راحتی از دهان خارج می شود. این سیستم کمتر جلب توجه می کند و بیمار می تواند بدون داشتن نگرانی از چگونه مشاهده شدن صورتش در طول دوره معالجه به لبخند زدن بپردازد.

 

 

اطفال

در قسمت اطفال این مرکز کلیه احتیاج های معالجه نوزادان، اطفال و نوجوانان و بیمارانی که احتیاج به اقدامات و ملاحظات بخصوصی دارند، تامین خواهد شد. همینطور آموزش های ضروری به والدین داده می شود تا بتوانند سلامت دهان و دندان فرزندان خود را ضمانت کنند.

ایمپلنت سنتر

معالجه ایمپلنت یک معالجه تخصصی و جامع می باشد که باید زیر نظر دندانپزشک متخصص صورت گیرد. به دلیل اینکه که در طول معالجه ایمپلنت باید کلیه جوانب معالجه از قبل، پس از آن و در حین معالجه را در نظر داشت.

 • انتفاعی یا غیرانتفاعی؟
 • اندازه
 • هزینه
 • میانگین زمان انتظار
 • مالکیت
 • اعتبار دهی شده توسط
 • گواهینامه ها
 • کلمات کلیدی کلینیک دندانپزشکی توسن، دندانپزشکی کلینیک توسن، توسن دندانپزشکی کلینیک، توسن کلینیک دندانپزشکی، توسن دندانپزشکی، توسن کلینیک، توسن ایمپلنت
تخصص ها
 • دکتر زیبایی
 • متخصص زیبایی
 • جراح زیبایی
تصویر
کلیینک دندانپزشکی توسن
کلینیک دندانپزشکی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر