منو
X

تصویر
دکتر فرزاد رضایی
جراحی دهان، فک و صورت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر فرزاد رضایی متخصص جراحی فک و صورت می باشم. بنده در مطب خود در زمینه های دهان و دندان ،ایمپلنت ، در خدمت هم میهنان گرامی می باشم. بنده در حال حاضر مدیر گروه رشته جراحی فک و صورت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و استادیار دانشگاه می باشم. بنده متخصص ایمپلنت متخصص جراحی فک و صورت – دهان و دندان با بیش از ۱۲ سال سابقه درخشان می باشم. بنده با همکاری کادری مجرب و آموزش دیده از متخصصین و بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه ها و جدیدترین روش های روز دنیا سعی بر آن داشته ام تا نتایج خوب و تاثیرگذاری را برای شما عزیزان داشته باشم.
جراحی فک و صورت در جهت تصحیح نا هنجاری‌ های اسکلتی و دندانی صورت می گیرد. از جمله این ناهنجاری ها می توان به نا مرتبی در فک و دندان ها اشاره نمود. اگر چه پس از این جراحی ظاهر بیمار بسیار عوض می شود و بهبود پیدا می کند اما اساس این جراحی در راستای بهتر شدن مشکلاتی است که در عملکرد فک و دهان وجود دارد. جراحی فک برای تصحیح نا مرتب بودن فک و دندان ها صورت می گیرد و این نمی تواند با درمان ارتودنسی قابلیت مقایسه داشته باشد. در واقع مشکلات فک و دندان ها به صورت مادرزادی ژنتیکی و یا تکاملی اتفاق می افتد و بدین معنا است که در حین تولد این مشکلات وجود دارد یا در حال رشد ایجاد می شود. آسیب فک و مفصل های فک و نیز پاتولوژی (یعنی مراکز رشد غیرعادی، تومورها و غیره) میتوانند سبب نافرم شدن در فک و دندان ها در هر رده سنی بشوند. اما فردی که دچار ناهنجاری در فک و دهان خود است دارای علائمی مانند: -رشد بیشتر یا کمتر از حد طبیعی فکین، عدم تقارن صورت ،عدم قرارگیری دندان‌ها روی یکدیگر ، ناتوانی در خوردن و جویدن به شکل مناسب ، مشکلات راه هوایی بخصوص برای تنفس، مشکلات گفتاری که از ناهنجاری منجر می شود ، عدم قرار گیری دندان های جلویی یا عقبی در حین تماس دندان ها بر روی همدیگر، درد در قسمت عضلات یا مفاصل فک. جراحی فک چگونه انجام می‌شود؟ پس از این که عمل ارتودنسی صورت گرفت و فرد برای جراحی آماده شد ابتدا بیمار را بیهوش می کنند و در سه الی چهار ساعت تحت عمل جراحی قرار می گیرد. کلیه تزریقات و برش‌ ها هم در درون دهان صورت می پذیرد. زمانی که فک پایین را جراحی می کنند تزریق داروی بی حسی را به گوشه های دهان و پشت دندان های عقل اعمال می کنند، پس از آن بافت را باز کرده و فک پایین در هر دو طرف از زاویه فک در بعد عمودی برش داده می شود. جهت جا به‌ جا نمودن فک بالا در حدود ۱۰ میلی‌متر بالای دندان ‌ها، برش لثه صورت می پذیرد و بافت نرم نیز کنار زده می شود. سپس فک بالا را برش می دهند و کاملا از هر دو طرف استخوان جمجمه جدا می شود و در نهایت فکین به یک اندازه توانایی حرکت داده شدن را دارند.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص جراحی فک و صورت و ايمپلنت
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر فرزاد رضایی متخصص جراحی فک و صورت و ايمپلنت (دارای بورد تخصصی) ، درمان ریشه دندان (عصب کشی)، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص جراحی فک و صورت و ايمپلنت.  
تخصص ها
تصویر
دکتر فرزاد رضایی
جراحی دهان، فک و صورت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر