منو
X

تصویر
دکتر امین معتمدی
فوق تخصص جراحی لثه
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر امین معتمدی متخصص دندانپزشکی جراحی لثه و کاشت ایمپلنت دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. بنده در سال ۱۳۷۹ دکترا عمومی دندان پزشکی خود را از دانشگاه شهید بهشتی با موفقیت به اتمام رسانیدم و پس از وقفه ای دو ساله با کسب رتبه اول در ازمون دوره تخصص دندان پزشکی دوره تخصصی درمان و جراحی لثه و ایمپلنت (پریودنتولوژی) را در دانشگاه شهید بهشتی و در سال ۱۳۸۱ آغاز نمودم. پس از دریافت دوره تخصص خود در سال ۱۳۸۴ و با کسب بورد تخصصی در این رشته به طور همزمان در دانشکده دندان پزشکی کرمان به عنوان استادیار حوزه جراحی لثه و پریودنتولوژی کار تدریس و آکادمیک خود را شروع کردم و به طور همزمان به امر طبابت و فعالیت کار و حرفه ای در مطب شخصی خود پرداختم. دیری نپایید تا به ‌عنوان مدیر بخش پریودنتولوژی و جراحی لثه دانشکده دندان پزشکی کرمان منتخب شدم و با تلاش های پیگیرانه خود توانستم در سال ۱۳۸۷ توانستم برنامه آموزشی برای ایجاد دوره تخصصی پریودنتولوژی وجراحی لثه را در دانشگاه به راه انداختم. بنده تا سال ۱۳۹۱ به عنوان مدیر قسمت دکترای پریودنتولوژی در دانشگاه علوم پزشکی کرمان به خدمت مشغول بودم. بنده موفق شدم مدرک مستر ایمپلنت خود را از دو مرکز معتبر انستیتو جهانی آموزش دندانپزشکی / دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس در کشور آمریکا در سال ۱۳۸۹ دریافت نمایم. همچنین در سال ۱۳۹۳ دوره لیزر در درمان های دندان پزشکی را از مرکز دندان پزشکی آخن دانشگاه آخن آلمان با موفقیت سپری کردم. بنده همچنین فعالیت های عام ‌المنفعه خود را تدریس کردم و این فعالیت ها را در قالب تدریس به دانشجویان دکترای تخصصی پریودنتولوژی و جراحی لثه و به عنوان استاد بالینی انجام دادم. به تدریج با کم بودن دغدغه تدریس و آسایش فکری توانستم تمرکز خود را به راه اندازی کلینیک فوق مدرن متمرکز کنم و با فاصله ای که از دانشگاه و نبود مشغله کاری در دانشگاه داشتم توانستم در این راه موفق شوم. من در این کلینیک سعی خود را بر آن داشته ام با ارائه نوین ترین شیوه های درمانی دندان پزشکی با کار حرفه ای و هنرمندانه به همراه بهترین و مجهز ترین دستگاه های پیشرفته روز دنیا و با استفاده از کادری مجرب و حرفه ای در این حوزه کلینیک خود را به صورت مرکزی درنانی برای کار های دندان پزشکی حرفه ای نمایم. بنده شدیدا به استفاده از بهترین و به روز ترین دستگاه های دندان پزشکی معتقد هستم و با پیشرفت در علم دانش حوزه کاری خود را در تحصیلات آکادمیک و تکمیلی و آموزش پی در پی و نیز یاد گرفتن شیوه های عملی را در اولویت کاری خود می دانم زیرا از این رهگذر است که می توان بسیار به روز و حرفه ای عمل کرد. من در آکادمی جراحی لثه آمریکا، تیم بین‌المللی ایمپلنت، آکادمی جراحی لثه ایرانیان و انجمن دندانپزشکی ایرانیان به‌صورت حرفه ‌ای عضویت دارم و نیز فعالیت دارم‌. بنده همچنین در کلینیک تخصص خود تمرکز خود را در انجام دادن کار های پیچیده و بر ایمپلنت های دندانی و جراحی لثه بسیار تمرکز دارم. بنده در اجرا و درمان کردن موارد یاد شده از روش های معمول در درمان های دندان پزشکی و نیز با استفاده از روش های مدرن و با خلاقیت استفاده می کنم. بنده در کلینیک تخصصی خود با کادری حرفه ای از تخصص های گوناگون زیبایی، پروتز های دندانی، درمان ریشه دندان و ارتودنسی همکاری می کنم.
من و تمامی همکارانم در کلینیک خود نهایتسعی خود را می کنیم تا کلیه دغدغه های شما را بشناسیم و آن ها را مدیریت کنیم و برای اعتماد شما ارزش بسیار زیادی قائل شویم. در این راستا حتی برای افرادی که از دیگر شهر های ایران و یا حتی دیگر کشور ها به ایران مراجعه می نمایند به غیر از نوبت دهی سریع، مدت درمان را به گونه ای برنامه ریزی می کنیم تا احساس نکنن بار سفری بزرگ و خسته کننده را بر دوش خود کشیده اند. براساس تفاهم ‌نامه‌ ای که میان کلینیک دکتر معتمدی و مجموعه‌ای حرفه‌ای در حوزه گردشگری منعقد شده است، شما می‌توانید خدمات ویژه‌ای را با بالاترین کیفیت و البته با کمترین هزینه دریافت نمایید. شما عزیزان می تواندی از طریق راه های درج شده در این قسمت با مطب بنده در ارتباط باشید.

مشخصات
 • جنسیت مذکر
 • وابسته به کلینیک خصوصی
 • تجارب / مهارت ها جراحی لثه و کاشت ایمپلنت
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی دندانپزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
 • کلمات کلیدی دکتر امین معتمدی متخصص دندانپزشکی جراحی لثه و کاشت ایمپلنت (دارای بورد تخصصی) ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندانپزشکی جراحی لثه و کاشت ایمپلنت.
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • ایمپلنت
 • جراح لثه
تصویر
دکتر امین معتمدی
فوق تخصص جراحی لثه
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر